Tauran | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1540
Audi , 48
BMW , 38
Opel , 35
Renault , 13
Citroën , 8
Ford , 7
Škoda , 7
Acura , 6
Fiat , 5
Peugeot , 4
Alpina , 2
Chevrolet , 2
Kia , 2
Lancia , 2
Mazda , 2
MINI , 2
Nissan , 2
Volvo , 2
Daihatsu , 1
Jeep , 1
KTM , 1
MG , 1
Seat , 1
Smart , 1
Trabant , 1
Wiesmann , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tauran,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Tauran Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:02 ,

Passat B5 Limuzine - RKS (Korrik 2021)

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:17 ,

TAURAN 2.0 TDI VITI 2006

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:17 ,

TAURAN 2.0 TDI VITI 2006

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:59 ,

shes tauran 2.0 tdi Automatik me dogan 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:27 ,

Auto-Pjes.Shesim pjes Per Golf 7 6 5 Audi Bmw

55 555 555 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:19 ,

Touran HIGHLINE 2.0 Tdi - 6 shpejtsi 100 kw Full Ekstra

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:16 ,

Veture e vogel me pak km te kaluara

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:58 ,

Shes gomen rezerv per audi tauran golf 5.6.7

55 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:37 ,

Volksvagen Tauran 2.0 Rks 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:38 ,

Touran 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:18 ,

Tauran 2.0tdi 7 ulse me dogan prej Zvicrres Viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:38 ,

CITROEN C3 1.4 BENZIN RKS VITI 2010

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:37 ,

AUDI A3 1.6 TDI AUTOMATIK Stronik RKS VITI 2014

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:15 ,

Volksvagen Tauran 2.0 Rks 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:29 ,

VW Tiguan Facelift 2.0 DSG��������

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:50 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:41 ,

Shitet golf 6 Rline disel 1.6Tdi viti 2011 pa dogan bojndrim

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:23 ,

Shes Tauranin

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:13 ,

VW CADDY 1.6TDI Maxi 7ulse viti2012 Me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:11 ,

"AUTO GZIMI" Kemi pjes per Tauran 2.0 Dizell

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:46 ,

Shitet Golf VI, 1.6 TDI Viti 2012 modeli i fundit

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 03:05 ,

Shiten Fellnet 15 GTI Per Golf 7 6 Audi Tauran

200 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Maj 23:32 ,

Tauran 2.0

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 22:34 ,

Pjes per vetura

Viti: 2008
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Maj 16:23 ,

Shitet tauran disel 1.9Tdi manual 6 Shpejtesi pa dogan

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 16:20 ,

Shitet golf 6 GTD disel 2.0TDI Automatik dsg viti 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 22:36 ,

Karrika per Tauran

200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 21:54 ,

Tauran 2.0Tdi

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 21:54 ,

Tauran 2.0Tdi

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 21:54 ,

Tauran 2.0Tdi

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 21:45 ,

Tauran 2.0Tdi

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 12:24 ,

Fiat scudo 2.0 jtd klim rks 2004

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 11:34 ,

Shitet

6 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 21:32 ,

Tauran 1.9 dizel

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Maj 10:08 ,

Shes veturën Tauran 1.9

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 23:08 ,

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat✅

10 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 23:08 ,

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat✅

10 499 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 18:15 ,

Blej vetura pa dogan Golf Audi, pasat, (ThaqiAutombiles)

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Pri 15:36 ,

Shitet tauran disel 1.9Tdi automatik 7Ulse rks 8muj

6 777 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 16:42 ,

Tauran 2.0Tdi

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 16:32 ,

Tauran 2.0Tdi

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 10:54 ,

MercedesBenz A180

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Pri 20:30 ,

audi a6 s6 3.0 v6 quattro viti 04 bojm ndrrim

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 09:48 ,

Tauran 1.6 dizell dsg 2011

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 00:13 ,

Tauran

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Pri 23:20 ,

Tauran 2.0Tdi

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 23:20 ,

Tauran 2.0Tdi

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 00:10 ,

Tauran 2.0Tdi

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 19:11 ,

Golf 7 2.0 DSG 2016��������

9 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 19:11 ,

Bmw x1 20xd 2011��������

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tauran | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Tauran në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T4 Multivan | T4
  • Tauran në kategorinë Vetura | Peugeot | 307
  • Tauran në kategorinë Vetura | Opel | Meriva
  • Tauran në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Caddy
  • tauran në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T5
  • tauran në kategorinë Vetura | Peugeot | 607
  • Tauran në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Jetta
  • Tauran në kategorinë Vetura | Renault | Fluence
  • tauran në kategorinë Vetura | Mitsubishi
  • tauran në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | B-Class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione