Tigra | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 142
Renault , 3
Audi , 2
Ford , 2
Škoda , 2
Alpina , 1
Chrysler , 1
MG , 1
Yugo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tigra,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Tigra Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:22 ,

shes spojler per opel tigra

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
12 Sht 20:35 ,

Opel tigra

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 19:21 ,

OPEL TIGRA

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 20:59 ,

OPEL TIRGA 1.3D 228.000TE GARANTUARA

Histora e veturës

4 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 10:42 ,

Opel Tigra

Histora e veturës

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 23:44 ,

opell tigra

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Korr 00:12 ,

Audi Q3 Quattro

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 17:33 ,

Opel Tigra 1.6b

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Qer 17:57 ,

Opel Tigra 1.7turbointerkuller 5muaj regjistrim boj nrrim

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 23:01 ,

Opel Tigra 1.6b

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Qer 19:07 ,

Opel Tigra 1.6b

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Maj 18:49 ,

Opel Tigra 1.6b

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Maj 09:58 ,

⭐⭐⭐⭐OPEL TIGRA 1.3D 227KM TE GARANTUARA

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 23:05 ,

Opel Tigra 1.6b

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Pri 18:24 ,

Opel Tigra 1.6b

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Pri 21:04 ,

Opel Tigra 1.6b

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Shk 15:32 ,

Yugo 1.6 16v UNIK!!

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Nën 19:00 ,

Shes pjes por opel tigra

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Tet 12:09 ,

Shitet Opel Tigra

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Korr 10:15 ,

Opel tigra 1.6 16v

Histora e veturës

1 399 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 21:08 ,

Opel tigra 1.6 16v

Histora e veturës

1 399 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 09:09 ,

Opel tigra ne gjendje tiptop Mundesi ndrrimi

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 12:12 ,

Opel tigra 1.4 echotek rks i sakdum ndrroj

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Qer 12:52 ,

Opel tigra

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 17:13 ,

Opel Tigra

Histora e veturës

1 599 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 10:54 ,

Opel tigra

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Maj 12:56 ,

Opel tigra

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Maj 15:01 ,

Opel tigra

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 19:35 ,

Opel tigra

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 19:01 ,

Opel tigra

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 17:29 ,

Tigra

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 23:06 ,

Opel Tigra 1.4 rks 1 vit me klim

Histora e veturës

1 790 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 15:05 ,

Opel zafira

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 22:24 ,

opel tigra urgjent

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Jan 21:49 ,

N^shitje. Zafira 1.9 2006 Ose. Ndrroj

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Jan 19:20 ,

Opel

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Jan 14:07 ,

opel tigra

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 22:32 ,

Shitet opel tigra 1.6 16V benzin

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Dhj 23:57 ,

U shit 3950 malli i mir

Histora e veturës

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 23:49 ,

Shes Opel Zafira Pronari I Dyt (KS)

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Nën 22:24 ,

Opel tigra

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Nën 19:41 ,

Shitet ose ndrrohet 1.7 dizell

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 20:41 ,

Shitet ose ndrrohet opel tigra 1998

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Nën 23:48 ,

Skod octavia

Histora e veturës

5 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 22:00 ,

Shes Skoda octavia 2012 ose ndrroj

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Tet 17:12 ,

U shit

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Tet 12:33 ,

Opel Tigra 1.4-16V 10Muaj RKS

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tigra | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione