Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tiguan wv | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 24
BMW , 19
Fiat , 14
Audi , 12
Renault , 8
Ford , 7
Peugeot , 6
Citroën , 4
MINI , 2
Seat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tiguan wv,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Tiguan wv Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:34 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura WV Tiguan 2.0 2017 Automatik

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:59 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 PLUS RKS 2012

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:10 Vetura , Prishtinë

Seat Altea XL 2.0 TDI DSG FULL EXTRA RKS 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:15 Vetura , Prishtinë

Pezho 308 1.6HDI viti 2013 nga Zvicrra

5 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:11 Vetura , Prishtinë

Audi Q5 quattro 3.0TDI Automatik S tronic rks 8 muj

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:11 Vetura , Prishtinë

Caddy maksi 1.9TDI viti 2010 rks 6 muj

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 20:11 Vetura , Prishtinë

Audi Q5 quattro 2.0TDI Automatik S Line rks

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:11 Vetura , Prishtinë

Golf 2.0TDI Automatik viti 2009 rks

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:10 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2.0TDI viti 2013 regjistrimi i pare ne Kosove

11 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:04 Vetura , Lipjan

Golf 5 *Nderrim*

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 16:58 Vetura , Lipjan

Opel Astra Automatik

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:52 Vetura , Lipjan

Peugeot 308

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 18:40 Vetura , Lipjan

Citroen c-elysëe

6 250 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Mar 12:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 WV Sharan

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Mar 16:12 Vetura , Lipjan

Opel Corsa Me Regjistrim

950 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Mar 16:10 Vetura , Lipjan

Ford Focus Dizell Me Regjistrim

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 19:20 Vetura , Prishtinë

MERCEDES B 200 FULL

15 700 EUR

25 Mar 10:37 Vetura , Prishtinë

BMW 320 GT

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 10:04 Vetura , Lipjan

Fiat Punto Me Regjistrim

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 09:26 Vetura , Gjilan

BMW 320 GT

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 21:35 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI 2008 RKS 4 muj

3 600 EUR

16 Mar 10:04 Vetura , Lipjan

Lupo AUTOMATIK DIZELL

2 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 13:38 Vetura , Prishtinë

Shlep Ford Transit 350 2.4 diesel

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 20:30 Vetura , Gjilan

BMW 320 GT

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 19:36 Vetura , Lipjan

Shitet Lir e Mire

58 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Mar 08:58 Vetura , Prishtinë

Pasat 2.0 DSG

10 999 EUR

06 Mar 22:01 Vetura , Prishtinë

WV TIGUAN 2.O TDI

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Shk 19:09 Vetura , Prishtinë

Mercedes E clas 220 w212 i sapo doganuar

13 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 16:55 Vetura , Prishtinë

BMW 320 GT SPORTLINE

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 14:56 Vetura , Lipjan

Reno Twingo

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 19:18 Vetura , Prishtinë

Bmw 320 GT sport

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Shk 19:25 Vetura , Lipjan

Golf 3 Me Regjistrim

1 250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 13:05 Vetura , Prishtinë

BMW 320 GT

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 01:19 Vetura , Prishtinë

BMW 3 GT

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Jan 11:54 Vetura , Prishtinë

BMW 3 GT

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Jan 20:54 Vetura , Prishtinë

BMW GT 320 SportLine

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Jan 11:12 Vetura , Mitrovicë

SHES CADDY 2011 ME DOGAN TE PAGUAR

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 16:13 Vetura , Lipjan

Mercedes A170 DIZELL ME REGJISTRIM

2 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Jan 00:12 Vetura , Prishtinë

Bmw 320 GT Sportline

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Jan 17:23 Vetura , Prizren

Pikap 1.9 Dizell 2muj rks

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 12:00 Vetura , Prishtinë

Bmw 320 GT

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Dhj 18:28 Vetura , Prishtinë

BMW 320 GT

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Dhj 08:57 Vetura , Klinë

AutoBartje , Shlep , Marimanga - KLINË ✅

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Dhj 17:18 Vetura , Prishtinë

BMW 320 GT

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 15:49 Vetura , Prishtinë

BMW GT 320

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Dhj 19:51 Vetura , Prishtinë

BMW 3 GT Sport

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Dhj 19:41 Vetura , Prishtinë

BMW GT 320 SportLine

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Nën 09:30 Vetura , Gjilan

Polo 1.6 tdi 2010 1 vjet rks ne gjendje prefekte

6 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Tet 14:37 Vetura , Lipjan

Mercedes AUTOMATIK

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Tet 00:53 Vetura , Lipjan

Blejm Vetura 044 812 115 / 043 533 471

550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tiguan wv | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione