Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Timoni | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 173
Audi , 135
BMW , 123
Fiat , 45
Ford , 34
Peugeot , 34
Renault , 30
Citroën , 21
Kia , 17
Nissan , 12
Seat , 12
Land Rover , 11
Škoda , 10
Smart , 7
Hyundai , 6
Jeep , 5
Toyota , 5
Honda , 3
Mazda , 3
Porsche , 3
Rover , 3
Chevrolet , 2
MINI , 2
Suzuki , 2
Volvo , 2
Chrysler , 1
Dacia , 1
Jaguar , 1
Lada , 1
Lexus , 1
Ssangyong , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Timoni,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Timoni Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:30 Vetura , Prishtinë

Peugeot 308 1.6d Automatik Viti 2018

12 450 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:35 Vetura , Kastriot

Golf 7 2.0 2016

123 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:06 Vetura , Gjilan

VW Passat B8 2.0TDI DSG 2016, i sapo ardhur nga Zvicrra����

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:47 Vetura , Prizren

VW GOLF 7.5 AUTOMATIK ������������

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:01 Vetura , Prishtinë

Navigator Android 10.1 për Mercedes w204, 2GB RAM + 32GB ROM

199 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:33 Vetura , Prizren

Audi A3 2.0 TFSI LIMOUSINE QUATTRO S -TRONIC PREMIUM SPORT

29 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 13:31 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedes-Benz C180 9G -Tronic

31 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 13:24 Vetura , Prizren

VW GOLF 7.5 2017 AUTOMATIK ������������

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:24
Linku:
Vetura , Gjakovë

4X4 CITROEN 2.0 DS5 DIESEL + HYBRID + 4X4

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:43 Vetura , Lipjan

VW Tiguan 2.0 127 mi km

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:34 Vetura , Prishtinë

Audi A4 40 TDI Mild Hybrid S-Tronic 204 PS

42 500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:59 Vetura , Besianë

045-687-487 MERCEDES BENZ AUTOMATIK

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:52 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2.0 All Star

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:45 Vetura , Fushë Kosovë

Skoda superb 2018 2.0tdi DSG

14 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:51 Vetura , Kastriot

Golf 7 2.0 2016

123 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:23 Vetura , Prishtinë

Ford Kuga 2.0 TDCi Automatik 4x4, Viti 2015!

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:50 Vetura , Lipjan

Ford Kuga 045290107

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:05 Vetura , Prishtinë

OPEL INSIGNIA B

21 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:28 Vetura , Ferizaj

Audi A4 3.0 viti 2014,3xS-Line

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:34 Vetura , Vushtrri

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI AUTOMATIK 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:00 Vetura , Fushë Kosovë

BMW X5 F15 xDrive40d

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 23:38 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz S350 4Matic Presidential Long nga SWISS !!!!

39 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Mar 21:30 Vetura , Prishtinë

Tiguan R line

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Mar 17:36 Vetura , Dardanë

BMW 318D Sport Paket nga Zvicrra

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 17:48 Vetura , Prishtinë

VW TIGUAN 2.0 TDI - DSG 4MOTION - 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 13:26 Vetura , Kastriot

Golf 7 2.0 2016

123 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 11:11 Vetura , Prishtinë

Citroen c4

1 EUR Price Reduced

20 Mar 08:04 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel Corsa 1.3 CDTI EcoFlex Energy

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 02:06 Vetura , Kastriot

Golf 7 2.0 2016

123 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 18:53 Vetura , Prizren

TIGUAN R-Line

29 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Mar 21:15 Vetura , Prishtinë

Skoda superb 2.0TDI / DSG 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 14:36 Vetura , Ferizaj

Audi A6 Black Edition

27 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 12:09 Vetura , Kastriot

Golf 7 2.0 2016

123 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 17:27 Vetura , Besianë

Golf 7

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 12:57 Vetura , Kastriot

Golf 7 2.0 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 14:33 Vetura , Fushë Kosovë

shitete Audi A6 Avant 3.0 TDI

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 09:55 Vetura , Prizren

Golf VII 2.0 TDI Hihgline 7.5

16 999 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 22:36 Vetura , Besianë

Golf 7

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 19:24 Vetura , Mitrovicë

Shitet Skoda Karoq 2.0 2018 e sapo ardhur

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Mar 15:55 Vetura , Kastriot

Golf 7 2.0 2016

16 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 09:07 Vetura , Besianë

Golf 7

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 08:39 Vetura , Besianë

Golf 7

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 22:27 Vetura , Prishtinë

Golf 7

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 22:26 Vetura , Besianë

Golf 7

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 22:16 Vetura , Besianë

Golf 7

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 22:15 Vetura , Besianë

Golf 7

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Timoni | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione