Toyota corolla | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Audi , 143
BMW , 126
Opel , 121
Toyota , 91
Renault , 55
Fiat , 48
Ford , 42
Peugeot , 42
Citroën , 41
Jeep , 16
Alfa Romeo , 13
Seat , 13
Hyundai , 10
Škoda , 10
Smart , 10
Chevrolet , 7
Mazda , 6
Nissan , 6
Kia , 4
Lancia , 4
MINI , 4
Rover , 4
Chrysler , 3
KTM , 3
Ssangyong , 3
Honda , 2
Porsche , 2
Suzuki , 2
Volvo , 2
Aixam , 1
Artega , 1
Dodge , 1
Lincoln , 1
MG , 1
Pontiac , 1
Subaru , 1
Wiesmann , 1
Zastava , 1
Sot 20:22 ,

VW T5 Transporter Me Rimorkjo 1.9 TDI Pa Dogan

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:11 ,

SHES CADDY TDI 1.9 5 ULSE NGJYRA METALIKE+DVD,NAV

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:09 ,

Shitet Gjipi MAZDA CX 7, 4X4 MANUAL

10 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:59 ,

Renault Laguna 1.9 DCI

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:59 ,

Seat Arosa 1.0 Benxin

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:59 ,

Lancia Ypsilon 1.2 Benxin RKS 6 Muaj

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:58 ,

Mercedes Benz e250 Turbo Diesel RKS 6 Muaj

3 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:58 ,

Volkswagen t4 2.4 Diesel Transposter

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:57 ,

Audi a4 2.5 TDI

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:57 ,

Citroen Berlingo 1.9 Diesel 2008 RKS 1 VIT

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:56 ,

SHES PEZHO 207 1.4 HDI GJENDJE PERFECTE RKS

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:56 ,

Renault 19 Benxin 1.7

900 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:56 ,

Citroen c4 1.6 Diesel viti 2005 RKS 1 VIT

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:55 ,

Renault Grande Scenic 1.9 Diesel 7 Ulse

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:54 ,

Citroen Berlingo 1.9 Diesel 2006 RKS 1 VIT

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:54 ,

Renault Grande Scenic 1.9 Diesel 6 Shpejtsi

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:54 ,

Opel Vectra 2.0 Benxin

450 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:48 ,

Motorra.1.9.dizell.per vw.Golf.2.3.kombi.t2.t3.etj

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:45 ,

Shitet shtepija ne prizeren me 4 ari oborr

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:11 ,

Vw Golf 6 2.0tdi DSG HighLine

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:11 ,

Suzuki Vitara 1.6 Full Injection

2 550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:26 ,

GOLF VII 2.0 TDI DSG

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:12 ,

Bmw 740 d m paket facelift

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:40 ,

Citroen c4 1.6 hdi exlusive

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:38 ,

Seat ibiza 1.6 tdi facelift i doganuar dhe homolog

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:37 ,

Renault megane 1.5 dci

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:35 ,

Fiat punto 1.4 evo i doganuar

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:33 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

555 555 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 17:33 ,

Auto-Pjes.Shesim pjes Per Golf 7 6 5 Audi Bmw

55 555 555 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:33 ,

Shiten Fellnet Model i ri -Opel- nr 15

215 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 17:33 ,

Shiten Fellnet 16qe Per Pollo 2010

170 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:28 ,

GOLF VII 2.0 TDI DSG

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:21 ,

VW CADDY 1.6 TDI (7-SI)

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:19 ,

Mercedes Benz E300 AMG-LINE HYBRID

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:18 ,

AUDI A5

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:18 ,

VW Passat 2.0 TDI

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:17 ,

AUDI A4 3.0 TDI QUATTRO

24 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:17 ,

VW TOURAN 2.0 TDI DSG

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:17 ,

VW TOURAN 2.0 TDI BMT DSG HIGHLINE

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:16 ,

GOLF VI 2.0 TDI

9 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:16 ,

VW Passat 2.0 TDI

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:16 ,

GOLF VI 2.0 TDI

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:14 ,

Mercedes Benz E250 CDI 212 AVANGARD

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:14 ,

VW Golf VII 2.0 GTD

19 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:14 ,

VW Passat 2.0 TDI BMT GSG

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:14 ,

VW TIGUAN 2.0 TDI BMT

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:14 ,

BMW X3 dizel 2011

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:08 ,

VW CADDY 1.6 TDI

6 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:08 ,

VW Passat 2.0 TDI

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 17:06 ,

Tepiha prej Zvicres ������

60 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim