U shit | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 4451
Opel , 1379
Mercedes-Benz , 1154
Audi , 769
BMW , 439
Renault , 347
Peugeot , 274
Ford , 259
Fiat , 247
Citroën , 122
Seat , 88
Škoda , 52
Nissan , 47
Land Rover , 38
Toyota , 28
Mitsubishi , 27
Smart , 27
Hyundai , 23
Alfa Romeo , 22
Jeep , 22
Volvo , 21
MINI , 19
Suzuki , 17
Mazda , 16
Kia , 14
Chevrolet , 14
Rover , 13
Acura , 12
Daewoo , 12
Lada , 9
Honda , 7
Lancia , 7
Dacia , 6
Yugo , 6
Chrysler , 5
Jaguar , 5
Porsche , 4
Isuzu , 3
Dodge , 3
Saab , 3
Artega , 3
Ssangyong , 2
Aixam , 2
Daihatsu , 2
Subaru , 2
TVR , 1
Proton , 1
Grecav , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Landwind , 1
Pontiac , 1
MG , 1
Bentley , 1
Tata , 1
Ferrari , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe U shit,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj U shit Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:55 ,

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN 5 DYER RKS 2005

Histora e veturës

2 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:55 ,

FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 2012

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:54 ,

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 HDI I DOGANUAR 2013

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:54 ,

PEUGEOT 508 1.6 HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2014

Histora e veturës

7 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:54 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI I DOGANUAR 5DYER 2012

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:05 ,

SHES PASSAT B7 2.0 2011

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:14 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Histora e veturës

154 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:43 ,

SHES PASSAT B7 2.0 11/2011

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:02 ,

U shit Flm = touran 2.0 ��

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:09 ,

SHES RENAULT TWINGO

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:59 ,

Golf 7 VII 2.0 TDI Hihgline (Urgjent)

Histora e veturës

15 999 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:34 ,

Shes DAIHATSU ROCKY 2.8 TURBO

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:34 ,

Shitet Smart fortwo 700 cc RKS 1 Vit

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Gush 19:57 Shitorja ,

U SHIT

Histora e veturës

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Gush 12:41 ,

U Shit FLM ��

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Gush 12:42 ,

Mercedes Benz 190 D rks 05.01.2022 u shit flmmmm

Histora e veturës

1 180 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Gush 10:08 Shitorja ,

U SHIT

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Gush 21:41 ,

U Shit Nga AS Graniti

Histora e veturës

14 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 16:58 ,

U SHIT - VW POLO 1.9 DIZEL 2005

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 10:34 ,

U shit flm

Histora e veturës

1 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Gush 07:37 ,

U shit u shit

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Gush 13:08 ,

U Shit U Shit FLM Merrjep

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 10:50 ,

U shit flm = Golf 7 ��

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 09:10 ,

U shit flm merr jep Golf 5

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Korr 23:52 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Histora e veturës

13 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Korr 17:50 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 17:50 ,

U SHIT -- JENI VONU Mercedes E 220 EVO CDI Avantgarde

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Korr 15:17 ,

U Shit FLM ��

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Korr 14:37 ,

U SHIT FLMMM

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Korr 10:47 ,

U Shit - Mercedes Benz GLA 200 CDI 4Matic - 2015

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 15:51 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 14:21 ,

U shit flm merr jep

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 14:19 ,

U shit flm-Shitet Audi A6 Quattro 3.0

Histora e veturës

6 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 14:19 ,

U SHIT FLM MERRJEP

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 13:51 ,

U Shit Flm = Golf 6

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 10:41 ,

u shit

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 10:21 ,

U Shit Bmw e Gzoft Pronari i Ri ��

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Korr 07:40 ,

U SHIT

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 07:40 ,

U SHIT

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 01:46 ,

U shit e gzoft pronari i ri ���� flm merr e jep

Histora e veturës

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Korr 23:05 ,

u shit

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 19:16 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj U shit | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

U SHIT u shit u shit U shit U shit U shit u shit

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione