Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Urgjent | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 3724
Opel , 1297
Mercedes-Benz , 1136
Audi , 745
Renault , 502
Fiat , 473
BMW , 438
Peugeot , 380
Ford , 330
Citroën , 244
Alfa Romeo , 120
Seat , 96
Acura , 73
Hyundai , 69
Mitsubishi , 68
Nissan , 66
Škoda , 59
Mazda , 45
Kia , 43
Volvo , 34
Toyota , 27
Land Rover , 26
Chrysler , 21
Smart , 21
Daewoo , 18
Jeep , 18
Rover , 17
Chevrolet , 17
Aixam , 16
Alpina , 15
Honda , 15
MINI , 14
Lancia , 12
Zastava , 11
Suzuki , 11
Jaguar , 9
Ssangyong , 9
Saab , 8
Artega , 8
Lada , 6
Yugo , 6
Dacia , 5
GMC , 5
Bentley , 5
Pontiac , 4
MG , 4
Porsche , 4
Isuzu , 3
TVR , 3
Wartburg , 3
Buick , 3
Cadillac , 3
Bugatti , 3
Infiniti , 3
Tata , 3
KTM , 3
Maserati , 2
Wiesmann , 2
Proton , 2
Corvette , 2
Daihatsu , 2
Spyker , 1
DeTomaso , 1
Hummer , 1
Talbot , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Triumph , 1
Morgan , 1
Piaggio , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Urgjent,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Urgjent Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:54 ,

Shitet Urgjent

250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:39 ,

shitet urgjent

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:45 ,

Mercedes S 350 CDI 4MATIC BLUETEC URGJENT

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:27 ,

Mercdes a class 2.0 disel

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:26 ,

OPEL Vectra 1.7 Dizell 1994

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:25 ,

Shitet urgjent citroen c5

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:33 ,

Shitet golf 2 1.6 dizell urgjent

650 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 10:17 ,

shitet Urgjent !

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:30 ,

Mini Cooper shitet urgjent

2 499 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 04:18 ,

Shitet GOLF 4 PACIFIC URGJENT!

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:25 ,

Golf 7 2.0TDI shitet urgjent

12 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:21 ,

Urgjent shitet Golf 7 2.0TDI

12 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:11 ,

SHES URGJENT OPEL ASTRA G

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:21 ,

Shitet Urgjent!

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:57 ,

Peugeot 307

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:57 ,

Opel Zafira 7 ulese

4 150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:57 ,

Lancia Ypsilon 2010

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:57 ,

Peugeot 307

2 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:57 ,

Opel Antara 2009 Automatike

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:57 ,

Passat 3C

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Korr 23:57 ,

urgjent golf 5 rks dej maj 2023

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 19:27 ,

Urgjent shiten dy gjipa

Viti: 1992
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
05 Korr 11:23 ,

Shitet

3 450 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Korr 13:18 ,

Shitet urgjent

9 800 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Korr 12:09 ,

Opel Astra shitet Urgjent

3 000 EUR

03 Korr 12:19 ,

Blejme vetura Rks ✅✅✅ prej 500 deri 1500 euro

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Korr 12:19 ,

Urgjent blejme vetura ✅✅✅ gjithe kosoven

500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Korr 12:19 ,

Blejm vetura 24 ore online 300-3000 euro

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Korr 12:19 ,

Urgjent kerkojme vetura te interesuarit ne tel

1 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
03 Korr 12:16 ,

Blejme urgjent vetura risiii✅✅✅ prej 500-1500 euro

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Korr 12:16 ,

Blejme te gjitha llojet e veturave me Rks urgjent

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Korr 12:12 ,

Pasat 1.9 Tdi Shitet Urgjent

3 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Korr 09:45 ,

Shitet golfi 7- 2.0 dizell

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Korr 09:42 ,

Shitet golfi 6. 2.0 dizell

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 13:44 ,

Shitet Urgjent reanult dizell

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 11:45 ,

Shiten urgjent pjese per Opel Astra G 2.0DTI

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 20:23 ,

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Qer 08:03 ,

Pezho 207 1.6 Dizel, libër servisi shes urgjent

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Qer 02:01 ,

Caddy 2020

15 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Qer 18:43 ,

Caddy 1.9 TDI ME KLIM ME DOGAN

3 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 18:29 ,

Golf 2

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Qer 17:06 ,

Shitet urgjent

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 16:56 ,

Shitet 046-151-349

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Qer 12:59 ,

Shitet urgjent

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Qer 00:03 ,

chopper Suzuki vs 600cc edicion special

5 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Qer 11:59 ,

Shitet Seati TDI 2009 Urgjent.

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 09:43 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT 1.9 ME TURBO 1 vit RKS

1 900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
24 Qer 09:37 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT 1.9 ME TURBO 1 vit RKS

1 900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Qer 09:37 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT 1.9 ME TURBO 1 vit RKS

1 900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 45 000 - 49 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Urgjent | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Urgjent në kategorinë Vetura | Renault | Kangoo
  • Urgjent në kategorinë Vetura | BMW | X1 | X-modele
  • urgjent në kategorinë Vetura | BMW | 760 | Seri 7
  • Urgjent në kategorinë Vetura | Maserati
  • Urgjent në kategorinë Makina
  • urgjent në kategorinë Vetura | Mazda
  • urgjent në kategorinë Vetura | Hyundai
  • urgjent në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda
  • urgjent në kategorinë Televizorë dhe Projektorë
  • Urgjent në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T3

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione