Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

VW PASSAT - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 5775
Audi , 271
Opel , 264
BMW , 214
Ford , 79
Peugeot , 77
Renault , 65
Citroën , 58
Fiat , 55
Škoda , 26
Seat , 20
Alfa Romeo , 19
Nissan , 15
Hyundai , 14
Mitsubishi , 14
Toyota , 13
Land Rover , 13
Jeep , 13
Volvo , 12
Mazda , 9
Smart , 9
MINI , 7
Kia , 6
Acura , 6
Rover , 6
Honda , 6
Lancia , 6
Daewoo , 5
Daihatsu , 5
Chrysler , 4
Suzuki , 4
Jaguar , 4
Porsche , 4
Dacia , 3
Chevrolet , 3
Dodge , 2
Artega , 2
Pontiac , 2
Aixam , 2
Subaru , 2
KTM , 2
DeTomaso , 1
Zastava , 1
Plymouth , 1
Wiesmann , 1
Proton , 1
Ssangyong , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
MG , 1
Infiniti , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe VW PASSAT,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj VW PASSAT Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 09:38
Linku:
Vetura , Prishtinë

FORD FOCUS 2014 1.6 DIESEL NGA ZVICRRA

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:02
Linku:
Vetura , Prishtinë

Golf 7 Automatik - super gjendje pak kilometra

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 07:24 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 R-LINE DSG me dogan

16 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:13 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT NE SHITJE

10 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:18 Vetura , Mitrovicë

Shitet Toka

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:17 Vetura , Vushtrri

Shitet Toka

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:44 Vetura , Drenas

Golf 7 2.0Tdi Automatik 2015 Pa Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:40 Vetura , Pejë

Golf 6 GTD DSG

12 500 EUR

Dje 22:33 Shitorja Vetura , Prishtinë

PASSAT 3C 2005 2.0 TDI

5 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 22:30 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 R-LINE AUTOMATIK

16 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:26 Vetura , Prishtinë

Passat cc 2.0 pa dogan 2014

10 000 EUR

Dje 22:12 Vetura , Prishtinë

Citroen C4 1.6HDI

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 22:09 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:09 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:09 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:47 Vetura , Prishtinë

BMW 520i M- PAKET FULL I DOGANUAR 2013

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:47 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA D FACE LIFT 166.000 KM I DOGANUAR 2014

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:47 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 6 1.6 TDI I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:47 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI I DOGANUAR 2013

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:47 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK RKS 2011

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:47 Vetura , Prishtinë

SKODA FABIA FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

8 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:47 Vetura , Prishtinë

VW POLO FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

7 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:47 Vetura , Prishtinë

CITROEN C4 1.6 E-HDI 141.000KM I DOGANUAR 2013

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:47 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

15 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:12 Vetura , Prishtinë

SHITET POLO 1.6TDI AUTOMATIK

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:12 Vetura , Prishtinë

SHITET GOLF 7

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:11 Vetura , Prishtinë

SHITET GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:10 Vetura , Prishtinë

Seat Leon 1.6 TDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:01 Vetura , Prishtinë

CIROËN C3 1.6 HDI I POSA DOGANUAR 1 VIT REXHISTRIM

6 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:52 Vetura , Mitrovicë

vw passat b7 dsg 2.0 tdi viti 2012

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:45 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 3C 2.0 TDI DSG 2009 BMT

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:25 Vetura , Gjilan

Vw polo 2001

3 400 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:17 Vetura , Gjilan

Vw passat 3 c 1.9

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:13 Vetura , Pejë

Opel Corsa 1.4 Benxin Automatik Per Pjese

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:13 Vetura , Drenas

Mercedes w123

4 900 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 20:05 Shitorja Vetura , Prishtinë

Vw Passat 2.0 Tdi FULL EXTRA AUTOMATIK 2013

7 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:03 Vetura , Pejë

Vw Passat B7 2.0 TDI DsG BMT

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:57 Vetura , Viti

VW PASSAT 1.9 TDI VP 2002 RKS 2 MUJ

2 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:41 Vetura , Mitrovicë

Vw Passat B7 2.0 TDI , DSG Automatic Model BlueMotion 177Hp

7 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:39 Vetura , Mitrovicë

Passat B8 2.0 TDI 4 Motion Full extra History ne vw ✍️

11 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:28 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 2.0 - AUTOMATIK - VITI 2012 -

9 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:20 Vetura , Prizren

VW PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 11/2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:16 Vetura , Pejë

BMW 318d 2.0 Diesel AUTOMATIK 2013 DISTRONIC

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:13 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 11/2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:13 Vetura , Prishtinë

AUDI A5 3.0 TDI QUATTRO 3xSline I DOGANUAR

28 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:10 Vetura , Ferizaj

VW PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 11/2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:59 Vetura , Drenas

��PASSAT 1.9TDI VITI 2004 RKS

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:36 Vetura , Prishtinë

VW POLO R-LINE 2011 1.2 TDI BLUEMOTION RKS Gjendje PERFEKTE

7 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat 1.6 Tdi Automatik Viti 2016 Me Dogan + 383 44 838

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat 2.0 Tdi Automatik Viti 2013 Rks 10 Muj Full Extra

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat 2.0 Tdi Automatik Viti 2014 Me Dogan + 383 44 83

10 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj VW PASSAT | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • VW PASSAT në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Tiguan
  • Vw passat në kategorinë Vetura | Jeep
  • Vw passat në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • Vw passat në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • VW PASSAT në kategorinë Vetura | BMW
  • Vw passat në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Caddy
  • Vw Passat në kategorinë Vetura | Peugeot | 508
  • Vw passat në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Sharan
  • Vw passat në kategorinë Vetura | Ford | Focus
  • Vw passat në kategorinë Vetura | Renault | Laguna

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione