Ve | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 9
Renault , 7
Audi , 5
Fiat , 3
Ford , 3
Acura , 2
BMW , 2
Citroën , 2
Hyundai , 2
Kia , 2
Peugeot , 2
Dacia , 1
Jeep , 1
Wiesmann , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ve,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ve Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:43 ,

Shitet Dacia Logan Viti 2009 ardhun nga zvicrra 90mi km ve

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 13:52 ,

Vw t3 2.0 benzin viti 85 manuel 5 shpejci 1 pronar

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:00 ,

Shitet golf 2 dizell 1.6 me regjistrim 1 vit

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 18:47 ,

Shitet WV scirocco GTI 1.8 DOHC 16 ventila origjinal

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 16:35 ,

MISECU 5MP NVR PoE Mikrofon dhe Altoparlant Dhuratë 500GB HD

350 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Mar 21:55 ,

Ford Fokus 1.6 benzin 16 ve 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Mar 08:17 ,

Shes kia sportage gjendje perfekte

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 22:02 ,

Shitet pikapi

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Shk 21:52 ,

Radio CD me NAVIGACION .DVD.orginal VW

177 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 10:57 ,

shitet urxhende

650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Nën 01:11 ,

shitet kombi t5

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 10:05 ,

passat

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 20:22 ,

Uuu Shittt VW GOLF 3 1.9 TURBO DIZEL RKS - 94

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Gush 21:40 ,

Shitet shlepi per bartjen e veturave

5 400 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Korr 08:22 ,

Reno meg 1.6 BE 16 ve.

1 150 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Korr 21:56 ,

mercedes es kllas 3.2 ve 6

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Qer 14:09 ,

Sprinter 316 friz sanak

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Qer 08:04 ,

Shitet ford fokus 1.6 16 ve viti 2006 me klim

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Pri 23:02 ,

Shitet incubator ose ndrrohet

70 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Jan 18:02 ,

VW Golf 7

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Jan 14:25 ,

VW kombin t4

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Jan 17:10 ,

Shitet kombi

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Jan 13:52 ,

Shitet vetura

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 19:55 ,

Pollo 1.6 TDI 90ps

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 17:09 ,

shit audi tip top qe 2 dit ka ardh

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Nën 17:37 ,

Caddy w 1.9 sdi 2002 rks 07.05 2020

1 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Tet 19:48 ,

Blej Vetura rks aksident prej 1000deri3000

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 18:37 ,

Shitet Golf 6, 1.6

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 02:53 ,

VW Polo 1.4 benzin 2003

800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 09:40 ,

U SHIT NGA SL AUTOMOBILE

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 21:49 ,

shes vw t4

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Korr 07:50 ,

Shitet Golf 6 Plus 2.0 ,2009 Automatik-DSG

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 17:40 ,

Shitet vetura Audi A3 1.9TDI

4 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 22:29 ,

Audi A6

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 18:02 ,

Golf 6 - 2.0 TDI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 08:49 ,

Shitet ose ndrrohet vw touran 2.0 automatik

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 21:41 ,

Vw Caddy

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Jan 17:23 ,

VW T4

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 20:57 ,

ve

1 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Jan 21:49 ,

Shitete Mercedesi

2 850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Jan 20:30 ,

vetura ne shitje

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 16:42 ,

Golf 4

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 11:50 ,

Shitet E 211 320 full opsion

10 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Nën 15:44 ,

Ve passat 1.9 tdi Rks

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Tet 09:06 ,

Shes Audi A4 2.0 Viti 2008

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 08:47 ,

shitet

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Gush 10:17 ,

2200

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Gush 07:59 ,

auto pjes landrover

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
27 Qer 16:28 ,

Shes veturen gollf 3

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ve | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • vetura te vjetra në kategorinë Punë
  • vetura në kategorinë Vetura | BMW | 318 | Seri 3
  • Vetura te vjetra në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz
  • Vetura në kategorinë Vetura | Bentley
  • Vetura në kategorinë Vetura | Hummer
  • Vetura në kategorinë Vetura | Jeep
  • Vetura në kategorinë Vetura | Audi | A8
  • Vetura në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C 220 | C-Class
  • vetura në kategorinë Vetura | Toyota | Aygo
  • vetura në kategorinë Vetura | Daihatsu

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione