Vetur | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 3492
Opel , 1518
Mercedes-Benz , 1434
Audi , 783
BMW , 612
Renault , 573
Peugeot , 474
Fiat , 435
Ford , 403
Citroën , 302
Seat , 138
Alfa Romeo , 93
Škoda , 87
Nissan , 85
Kia , 82
Mitsubishi , 82
Hyundai , 80
Acura , 75
Mazda , 61
Toyota , 52
Jeep , 51
Volvo , 45
Chevrolet , 38
Chrysler , 33
Land Rover , 33
Smart , 31
Honda , 30
Rover , 23
Lancia , 23
Suzuki , 22
MINI , 20
Alpina , 20
Daewoo , 19
Jaguar , 18
Aixam , 17
Yugo , 15
Zastava , 13
Dodge , 12
Ssangyong , 11
Artega , 11
Bentley , 9
Cadillac , 8
Saab , 8
Daihatsu , 8
Dacia , 7
Porsche , 7
Isuzu , 6
Tata , 6
Lada , 5
TVR , 5
Hummer , 5
Wartburg , 4
Lincoln , 4
Pontiac , 3
Infiniti , 3
GMC , 3
Subaru , 3
Ferrari , 3
BAIC , 2
Buick , 2
Maserati , 2
Spyker , 1
Lotus , 1
Wiesmann , 1
Proton , 1
Bugatti , 1
MG , 1
Triumph , 1
UAZ , 1
Corvette , 1
Piaggio , 1
Lexus , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vetur,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vetur Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:08
Linku:
,

VW Golf 7.5 DSG new model

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:34
Linku:
,

Golf 6+ dsg

7 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 15:00 ,

VW Golf 4 1.9 Tdi 2002 Automatik

5 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:57 ,

Shitet Opel Corsa 1.3 Cdti 2014

6 250 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:49 ,

Mercedes Benz GLC 250d 4Matic 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:48 ,

SHITET

1 550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:45 ,

kia automatik 7 ulse,dizel,rks,goma treja

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:39 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI MOTORR JAPAN 8-MUAJ RKS 2005

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:25 ,

Urgjent Fiat Bravo 1.6 Dizel Automatik 1 vit RKS

45 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:14 ,

MERCEDES C 2.2 AUTOMATIK **FACE LIFT** 2012 1 VIT RKS

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:10 ,

Shes ndrroj Audi A3 Automatik

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:00 ,

Fiat Punto 1.2 Benzin/Plin 94 10 muj rks

900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:55 ,

Shes Pasat 1.9 TDI viti 2002 gjendje perfekte

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:41 ,

Opel Zafira 2.2 disel, bej ndrrim me naj kerr me t'vogel

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:11 ,

Bmw 118 Ndrim i mundshem

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:49 ,

SHITET AUDI A6 1.9 DIZEL VITI99 RKS 7MUJ

2 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:48 ,

Vw Golf 5 2.0 SDI me klim viti 2006 rks 6muj

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:32 ,

Shitet BMW 525d Automatik mundesi ndrrimi

3 850 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:16 ,

VW Golf 7 1.6 Tdi DSG HighLine ✅

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:04 ,

Shes ose ndroj me vetur ntabele t huja boj ndrim

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:55 ,

Citroen C5 Exclusive HDi 2.0, model 2009

5 800 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:52 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI KLIM RKS 8 MUJ

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:47 ,

opel zafira RKS15.09.2021

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:46 ,

FIAT DUCATO 2.5 TDI ME FTOFJE ❄️❄️ ME DOGAN

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:40 ,

Shitet Dacia Logan Viti 2009 ardhun nga zvicrra 90mi km ve

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 11:34 ,

MERCDES- BENZ C220 AVANGARD RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:21 ,

Xhip. Gjip. 4×4. Vetur Landrover . Dizel 2.0. Klim

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:17 ,

Shitet Dahatsu Coure AUTOMTIK 1.0 i ardhur nga zvicra

4 490 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:02 ,

Shes Motorr 2.2 Per Audi 100

250 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:47 ,

CITOREN C3 1.6 HDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:40 ,

TOURAN 1.9 TDI 6 SHPEJCI 1 bregasne DPF vp 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:37 ,

Passat 3C 1.9 TDI RKS 4 muaj

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:34
Linku:
,

Golf 6+ dsg

7 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:31 ,

Audi 80 dizell 1.6 ka 2 muj rregjistrim

670 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:31 ,

VW golf eos 6 2.0tdi shite apo ndrohet

8 700 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:28 ,

shes mercedes benz e 220 1 vit rks ndrrim i mundshem

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:16 ,

VOLVO V70 2.4 BITURBO

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:16 ,

VOLVO XC 60

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:09 ,

Volvo V60 D5 4x4 2.4 i sapo doganuar

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:09 ,

Shitet Citroen c5-Special Limited Edition

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:59 ,

Mazda BG

999 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:56 ,

VW Passat 1.9 tdi automatik

4 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 ,

Golf 6 plus 2.0 tdi Pa Dogan

5 845 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:24 ,

Renault Kangoo 2008

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:15 ,

Autobusi 52 persona ndrrim me Vetur shtoj Pare

8 450 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:06 ,

VW PASSAT B7 2.0 TDI DSG COMFORTLINE PA DOGAN

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:09 ,

Golf 5 1.9 tdi viti 2009 Me Dogan dhe regjistrim Rks

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:51 ,

Fiat Bravo 1.6 jtd

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vetur | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • vetura te vjetra në kategorinë Punë
  • vetura në kategorinë Vetura | BMW | 318 | Seri 3
  • Vetura te vjetra në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz
  • Vetura në kategorinë Vetura | Bentley
  • Vetura në kategorinë Vetura | Hummer
  • Vetura në kategorinë Vetura | Jeep
  • Vetura në kategorinë Vetura | Audi | A8
  • Vetura në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C 220 | C-Class
  • vetura në kategorinë Vetura | Toyota | Aygo
  • vetura në kategorinë Vetura | Daihatsu

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione