Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetur golf3 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 40
Audi , 22
BMW , 20
Seat , 10
Peugeot , 9
Ford , 6
Fiat , 4
Renault , 3
Jeep , 2
Škoda , 2
Chrysler , 1
Citroën , 1
Isuzu , 1
Kia , 1
MINI , 1
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vetur golf3 ,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vetur golf3 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:57 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL VECTRA GTS 1.9 CDTI 120 PS

4 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 02:03 Vetura , Prishtinë

Opel corsa 1.7 dizel pa dogan

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Mar 02:59 Vetura , Prishtinë

Bmw 320 d 2.0 dizel rks 1 vit

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 19:22 Vetura , Prishtinë

Bora 1.9 tdi rks 1 vit

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 18:56 Vetura , Prishtinë

Passat 2.0 tdi a dogan 2005

1 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 01:11 Vetura , Prishtinë

Audi a6 3.0 tdi quattro pa dogan

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 01:06 Vetura , Prishtinë

Passat 1.9 tdi pa dogan

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Shk 03:08 Vetura , Prishtinë

Jetta 1.6 dizel rks skaduar

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
01 Jan 19:51 Vetura , Prishtinë

Golf 3 1.9 tdi me klim pa dogan

950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Dhj 19:21 Vetura , Prishtinë

Jeep 4.7 benzin 4x4 pa dogan

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Dhj 13:06 Vetura , Prishtinë

Audi a4 2.0 tdi anglez

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Dhj 21:42 Vetura , Prishtinë

Opel corsa 1.4 benzin rks

650 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Dhj 19:53 Vetura , Ferizaj

SHITET OPEL CORSA 1.4 BENZIN

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 18:37 Vetura , Prishtinë

Mercedes a klas 170 cdi pa dogan

1 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Dhj 18:26 Vetura , Prishtinë

Mercedes ml 270 cdi pa dogan

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Dhj 21:28 Vetura , Prishtinë

Audi a4 2.0 tdi rks

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Dhj 16:51 Vetura , Prishtinë

Bora 1.9 tdi 12.12.2002 rks

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 20:07 Vetura , Prishtinë

Golf 4 1.9 tdi pa dogan 74 kw

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 13:19 Vetura , Prishtinë

Bmw 530 d pa dogan

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 11:59 Vetura , Prishtinë

Golf 5 1.9 tdi pa dogan tel 044 11 30 16

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 18:20 Vetura , Prishtinë

Mercedes c 220 cdi rks

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 15:45 Vetura , Prishtinë

Mercedes c 220 cdi anglez pa dogan

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 12:18 Vetura , Vushtrri

A klas pa dogan dizel

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
13 Nën 12:41 Vetura , Prishtinë

Golf 6 1.6 tdi anglez pa dogan

2 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Nën 13:56 Vetura , Prishtinë

Audi a4 2.0 tdi pa dogan anglez

3 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Tet 00:45 Vetura , Prishtinë

Mercedes e 220 cdi evo pa dogan

24 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Tet 00:43 Vetura , Prishtinë

Golf 3 1.9 turbo dizel pa dogan

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Tet 03:07 Vetura , Prishtinë

Golf 6 2.0 tdi anglez pa dogan

3 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
27 Tet 02:31 Vetura , Prishtinë

Ford fiesta 1.4 td pa dogan pikap

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 01:38 Vetura , Prishtinë

Mercedes e klas 220 cdi avantgarde anglez

49 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Tet 11:34 Vetura , Prishtinë

Golf 3 1.9 tdi pa dogan me klim

750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Tet 23:35 Vetura , Prishtinë

Passat 2.0 tdi 2007 pa dogan

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Tet 07:50 Vetura , Prishtinë

Mercedes e 320 cdi avantgarde rks

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Tet 08:43 Vetura , Prishtinë

Bmw 320d 2.0 dizel rks e aksidentuar

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
04 Tet 11:48 Vetura , Prishtinë

Golf 4 1.9 tdi rks 4x4

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Tet 22:52 Vetura , Prishtinë

Audi a6 2.0 tdi 2008 pa dogan

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Sht 18:37 Vetura , Prishtinë

Passat 1.9 tdi pa dogan tel 044 11 30 16

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Sht 09:13 Vetura , Prishtinë

Bmw 320d 2.0 dizel 2006 rks 5 muj e djegur

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Sht 09:11 Vetura , Prishtinë

Bmw 530 3.0 dizel pa dogan automatik

26 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 23:43 Vetura , Prishtinë

Opel astra 1.6 b regjistrim 5 muj supergjendje

680 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Sht 13:01 Vetura , Prishtinë

Bmw 320d 2.0 dizel rks 10 muj

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 05:08 Vetura , Prishtinë

Bmw 120 d 2.0 dizel pa dogan

25 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 02:16 Vetura , Prishtinë

Bmw 120d 2.0 dizel 2006 pa dogan ek4

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Gush 16:15 Vetura , Prishtinë

Golf 4 1.9 tdi pa dogan

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
27 Gush 13:53 Vetura , Prishtinë

Golf 4 1.9 tdi di tkuqe 6 shpejci 4x4 pa dogan

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 15:33 Vetura , Prishtinë

Passat 2.0 tdi anglez pa dogan

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Korr 16:53 Vetura , Prishtinë

Golf 5 1.9 tdi pa dogan

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 15:47 Vetura , Prishtinë

Passat 1.9 tdi pa dogan

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Korr 16:39 Vetura , Prishtinë

Touran 1.9 tdi automatik dsg pa dogan

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vetur golf3 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione