Vetura te vogla | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1184
Opel , 581
Renault , 235
Audi , 235
Fiat , 221
Peugeot , 206
Ford , 187
BMW , 116
Citroën , 103
Seat , 69
Škoda , 54
Nissan , 28
Mazda , 26
Alfa Romeo , 22
Hyundai , 22
Rover , 21
Mitsubishi , 15
Volvo , 15
Toyota , 14
Kia , 14
Smart , 14
Daewoo , 13
Chevrolet , 11
Chrysler , 10
Suzuki , 10
Land Rover , 10
Honda , 8
Daihatsu , 8
Lancia , 8
Dacia , 5
MINI , 4
Dodge , 3
Jeep , 3
Tata , 3
Zastava , 1
NSU , 1
Bugatti , 1
Yugo , 1
MG , 1
Bentley , 1
Lexus , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vetura te vogla,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vetura te vogla Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:41
Linku:
,

Peugeot 308 1.6 Hdi

Histora e veturës

6 390 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 01:27
Linku:
,

Peugeot 206+ 2010 RKS 1 vit

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 04:57 ,

Peugeot 308 1.6 Hdi

Histora e veturës

6 390 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:30 ,

VW POLO 1.2 Tdi Comfortline Doganuar 2011

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:51 ,

Fiat Stilo 1.9 JTD

Histora e veturës

2 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:21 ,

Renault Clio 1.2 Benzin Facelift klim 11-muaj Rks 2007

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:17 ,

FIAT LANCIA Y 1.2 BENZIN RKS 30.04.2022

Histora e veturës

1 099 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:41
Linku:
,

Peugeot 308 1.6 Hdi

Histora e veturës

6 390 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:27 ,

VW Fox viti prodhimit 2011

Histora e veturës

3 700 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:23 ,

Opel Meriva 1.7

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:57 ,

Renualt Megane Dizel Rks 1 Vit Viti 2006 Boj Ndrrim

Histora e veturës

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:17 ,

Peugeot 206 1.4B RKS 11 MUJ KLIM PERFEKTT

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:55 ,

TOYOTA AURIS

Histora e veturës

7 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 12:27 ,

Opel Zafira

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 01:27
Linku:
,

Peugeot 206+ 2010 RKS 1 vit

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 20:39 ,

Opel Astra G 1.6 16V BertoneLook

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Sht 20:25 ,

Lupo 1.9dizel

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 19:55 ,

Vw Golf 7 2015 Automatik.I Sapodoganuar

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Sht 19:55 ,

PEUGEOT 207 1,6 DIESEL , 2006 , RKS 11 MUAJ

Histora e veturës

4 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 19:55 ,

Opel combo 1.3 diese 5 ulse

Histora e veturës

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 17:16 ,

Wv polo rks 1 vit

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 15:08 ,

Shitet Opel Astra H 1.7 Dizel Ne Gjendje Te Mir

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
26 Sht 12:35 ,

VOLVO S60, R Design, Eco Drive, 2013 Motosport

Histora e veturës

14 130 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Sht 10:17 ,

Golf 6 2.0 TDI (DSG)

Histora e veturës

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 06:04 ,

Audi A3

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 19:13 ,

Fiat Punto van 1.3 multijet 2011

Histora e veturës

3 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 17:34 ,

Shitet Opel Meriva

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Sht 16:35 ,

Ford Ka

Histora e veturës

4 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Sht 07:25 ,

VW Passat 2.0 BLUEMOTION DSG

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 21:27 ,

Citron c3 1.4 dizell

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 17:28 ,

RENO MEGANE 1.5 DCI RKS 5 MUJ 2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 16:48 ,

Gokf 4 1.9 TDI ������ VP 2001 rks

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 14:27 ,

Shitet ford KA 1.3 dizel 4950

Histora e veturës

4 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Sht 11:46 ,

SEAT IBIZA 1.2 TDI RKS VITI 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 10:38 ,

Seat Ibiza 1.2 TDI RKS VITI 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Sht 21:07 ,

SEAT IBIZA 1.2 TDI RKS 5 MUJ VITI 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 12:53 ,

Mercedes C250 Biturbo 204 ps Automatik

Histora e veturës

9 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 12:19 ,

VW Fox 1.4 Diesel viti prodhimit 05

Histora e veturës

3 350 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 10:05 ,

Oksimetër me ekran LED

Histora e veturës

19 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 10:03 ,

Smart IR Remote Control, telekomandë universale me WiFi

Histora e veturës

29 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Sht 10:00 ,

Shitet Rks 1.4 tel ☎️ 049-165-835

Histora e veturës

1 888 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 09:39 ,

Opal Vectra

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 21:38 ,

Shitet megane 1.4 Rks

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 20:17 ,

1.9TDI 131ps gjendje perfekte me.klim 5mujnrks

Histora e veturës

2 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 16:45 ,

VW PASSAT 1.9 DIZELL TDI (I) TE KUQE VITI PRODHIMIT 2003 R

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vetura te vogla | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione