Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Viqa | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 9
Audi , 6
Ford , 6
Fiat , 5
BMW , 4
Hyundai , 3
Seat , 3
Citroën , 2
Renault , 2
Acura , 1
Aixam , 1
Kia , 1
Lada , 1
Nissan , 1
Peugeot , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Viqa,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Viqa Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

03 Nën 00:14 Vetura , Mitrovicë

U shit, flm merrjep! SEAT IBIZA 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Tet 08:42 Vetura , Vushtrri

Mercedes e clas 220

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Sht 20:23 Vetura , Prishtinë

kombi Ford tranzit 2012 2.2d (ch) boj ndrrim

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Korr 09:57 Vetura , Skenderaj

Ww Wento 1.9 tdi 1992

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Korr 12:30 Vetura , Fushë Kosovë

Kombi opel movano frigo 2.5 cdti boj ndrrim

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Qer 11:37 Vetura , Malishevë

Shes opell astren1.7 dizell me klim mundsi ndrrimi

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 00:52 Vetura , Vushtrri

Fiat punto 1.2 benzin

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 09:05 Vetura , Ferizaj

Shitet kamioneta lt 35

2 750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Shk 17:40 Vetura , Malishevë

Shes kadetin 1.6 benxin baj ndrrim

420 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Dhj 15:49 Vetura , Lipjan

Shes lop

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Dhj 19:35 Vetura , Malishevë

Viqa bika

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Nën 12:05 Vetura , Drenas

Pikap

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Nën 20:40 Vetura , Vushtrri

Golf 2

470 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 19:26 Vetura , Gjakovë

Shitet

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Gush 20:58 Vetura , Gjilan

Ford fiesta

Viti: 1993
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
26 Maj 20:52 Vetura , Vushtrri

Audi a4 1.9 ndrrim me traktor dele lop

2 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Maj 08:57 Vetura , Skenderaj

golf

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 20:04 Vetura , Gjilan

shes golf 3

1 550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Pri 20:08 Vetura , Pejë

Shitet pikapi 1.9 dizel 2002 rks

1 050 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 01:06 Vetura , Lipjan

SHES PIKAPIN FIAT SCUDU 1.9 DIZEL boj ndrrim

899 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Mar 17:59 Vetura , Therandë

Shitet mercdes benz

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Mar 00:19 Vetura , Dragash

Shitet ose ndrrohet Polo

700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 12:01 Vetura , Burim

pasat2

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Shk 22:25 Vetura , Lipjan

PASAT NDRRIM ME DELE LOP VIQA

900 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Jan 14:30 Vetura , Drenas

U shit flm merrjep ��

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 16:46 Vetura , Drenas

Shitet ndrrohet

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Dhj 17:18 Vetura , Ferizaj

Shitet hunday tip top ska nevoj per investim

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Dhj 17:18 Vetura , Lipjan

Shitet hunday tip top ska nevoj per investim

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Dhj 17:18 Vetura , Drenas

Shitet hunday tip top ska nevoj per investim

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Tet 19:36 Vetura , Prizren

Shes Pikapin Ford 1.8 Dizel.

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Sht 20:36 Vetura , Prizren

Ford Ka 1.3 benzin ndrim me 3 viq mashkul

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Sht 09:22 Vetura , Lipjan

GOLF 4 BENZIN 1.6 NDRRIM me lop viqa me golf 5

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 19:25 Vetura , Prizren

Kamion

2 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 22:42 Vetura , Therandë

VW Caddy

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 00:10 Vetura , Ferizaj

Shitet golfi 1.6 dizell be ndrrim me lope viqa

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Maj 15:51 Vetura , Klinë

GOLF 3 1.8 Gt

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 11:54 Vetura , Vushtrri

2 traktora 4x4 ndrrim me vetur

8 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Pri 13:14 Vetura , Prizren

Fiat ducato

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Mar 16:46 Vetura , Pejë

VW Golf 3

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Mar 13:46 Vetura , Pejë

Ndrrohet golfi

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Mar 11:42 Vetura , Drenas

Shes t2 1.9

900 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
04 Tet 08:46 Vetura , Ferizaj

Shitet bmw x5

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Tet 13:05 Vetura , Gjakovë

Opel combo 1.7 dizel

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 15:54 Vetura , Skenderaj

Shes Audi80 gjendje perfekte, ndrrim me lop,viqa

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 14:59 Vetura , Burim

Vetur

650 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 23:06 Vetura , Pejë

Vw t4 kombi 2.4d urgjent 1600ero rks i skadum

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 14:16 Vetura , Lipjan

044308734

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 20:17 Vetura , Mitrovicë

Shes urgjent audi 80

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Mar 09:14 Vetura , Mitrovicë

Shes t2 t3

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Viqa | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione