Vito | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Mercedes-Benz , 1558
Opel , 25
Ford , 17
Renault , 10
Fiat , 7
BMW , 6
Audi , 5
Citroën , 5
Peugeot , 5
Nissan , 4
Acura , 3
Mazda , 2
MG , 2
Aixam , 1
Chevrolet , 1
Chrysler , 1
Daihatsu , 1
Honda , 1
Jaguar , 1
Jeep , 1
Kia , 1
MINI , 1
Škoda , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vito , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vito Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:21 ,

Mercedes vito rks

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:14 ,

Crafter 2.5 TDI Frigo - Temperatura (0°C- 10°C)

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:50 ,

������VW Caddy 2.0SDI������

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:08 ,

Mercedes Vito 2004

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:22 ,

Mercedes Vito CDI 109

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:45 ,

Opel vivaro 2010 maxi, nderrim

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:30 Shitorja ,

Mercedes Vito 109 CDI

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:02 ,

Merceded Vito I Sapo Doganuar ardhur prej zviceres

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:40 Shitorja ,

Mercedes-benz Vito 220 automatik viti 2002 7 ulse rks

4 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:06 ,

▄ ▅ ▆ Shes MERCEDES VITO 2003 RKS - LEXO ▆ ▅ ▄

4 200 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:34 ,

Mercedes vito 111 CDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:29 ,

VW Caddy 2016,5 Ulese,Me dogane,homologim

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:50 ,

Mercdes vito CDI 113 2011

5 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:25 ,

Mercedes Sprinter 311CDI me Klime 8+1Ulse viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:25 ,

VW Caddy 2.0TDI me Klime model i ri 12/2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:24 ,

Mercedes Vito 116CDI me Klime 8+1 Ulse viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:23 ,

Mercedes Sprinter 316CDI me Klime i posa ardhur 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:23 ,

Mercedes Sprinter 313CDI Maksi i posa ardhur viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:22 ,

Mercedes Vito 113 Viti 2012 22500 km

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:05 ,

Mercedes Atego 917 SHLEP ME DOGAN 98

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:45 ,

Shitet iveco 2.3hpi targa te huaja me dogan me ramp

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:20 ,

Shitet vw t4 2.5 tdi targa te huaja me dogan 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:12 ,

❄❄2 Goma 14 Hankook❄❄

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:02 ,

Renault Trafic

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 09:44 ,

Mercedes-Benz VITO - AUTOMATIK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 21:56 ,

Mercedes Vito 111 CDI 2.2 max

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Mar 21:21 ,

MB Vito

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Mar 20:53 ,

Pikap Citroen nemo 1.4 hdi viti 2008 pa dogan

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 20:39 ,

mercedes vito cdi 111

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Mar 18:37 ,

Fiat Ducato 2.3JTD MAXI XXL ME KLIM 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 17:53 ,

Mercedec vito 2.2 dizel

27 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 16:23 ,

Mercedes vito kombi

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Mar 14:00 ,

Shitet cedy

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 11:38 ,

Bandash per mercedes Vito 15

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Mar 08:20 ,

Mercedes vito cdi Friz

3 400 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 03:26 ,

Mercedes

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 19:11 ,

Mercedes Vito 109 Cdi 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 18:48 ,

Shitet Bora

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 15:09 ,

shitet

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Mar 07:52 ,

Mercedes Vito

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Mar 23:27 ,

Shitet Mercedes Vito

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 19:26 ,

Mercedes Vito 2.3diezel

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 18:39 ,

Mercedes vito 109CDI Rks Friz

1 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vito | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

vito Vito Vito vito Vito vito Vito vito Vito vito

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione