Vivaro | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 449
Ford , 6
Renault , 6
Citroën , 3
Peugeot , 3
BMW , 2
Kia , 2
Chevrolet , 1
Chrysler , 1
Dacia , 1
Fiat , 1
Nissan , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vivaro,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vivaro Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:40 ,

Mercedes Atego 917 SHLEP ME DOGAN 98

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:40 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI DUPELLKABIN ME DOGAN 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:55 ,

shitet ndrrohet vp 2000 clim rks

2 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:54 ,

Ndrrim me 1 ose 2 vetura te ksaj vlere

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:32 ,

Opel Vivaro 2.5 Diesel 2008 Frigo

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:21 ,

Crafter 2.5 TDI Frigo - Temperatura (0°C- 10°C)

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:50 ,

CITROEN JAMPY 2.0HD

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:07 ,

Crafter 2.5 TDI Frigo - Temperatura (0°C- 10°C)

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:13 ,

Opel vivaro

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:21 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:26 ,

Peugeot Boxer 2.2 HDI DUPELLKABIN ME DOGAN 2004

2 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 19:02 ,

Opel vivaro

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Maj 01:58 ,

Shitet opel vovaro 1.9 disel RKS

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 09:00 ,

Shitet Opel Vivaro Maxi 2.5 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 22:55 ,

Opel vivaro

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 09:38 ,

Opel Vivaro 1.9 CDTI

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Pri 09:16 ,

Kombi T4

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Pri 23:27 ,

Opel Vivaro

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Pri 03:40 ,

shitet busi opel vivaro

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Pri 03:40 ,

shitet busi opel vivaro

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Pri 17:53 ,

VOLVO V50 1.6 dizel

3 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Pri 18:17 ,

Shes Opel Vivaro Max 2.0 CDTI

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Pri 17:17 ,

Citroen c4 Picasso 2013 Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 15:36 ,

Opel Vivaro

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 12:45 ,

Shitet Opel Vivaro 2.0 D

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Pri 15:16 ,

Opel vivaro frigo

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 13:03 ,

opel vivaro

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Pri 00:47 ,

Opel vivaro

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 17:37 ,

SHITET KOMBI OPEL VIVARO

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Mar 14:09 ,

Urgjent 1 vit rks dizell gjende perfekte

2 399 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 22:11 ,

Opel vivaro

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Mar 21:58 ,

Opel vivaro

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Mar 21:33 ,

Opel Vivaro

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Mar 20:51 ,

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 16:13 ,

SHITET OPEL VIVARO 2.0CDTI 2.7t

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 19:06 ,

Opel vivaro

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 19:06 ,

Opel vivaro

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 19:06 ,

Opel vivaro

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 19:06 ,

Opel vivaro

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 19:06 ,

Opel vivaro

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 19:06 ,

Opel vivaro

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 19:06 ,

Opel vivaro

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 19:06 ,

Opel vivaro

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 19:06 ,

Opel vivaro

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 19:02 ,

Opel vivaro

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 16:39 ,

Opel vivaro

1 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 21:02 ,

Opel

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 16:42 ,

SHES KOMBIN E TIPIT WOLKSWAGEN LT 2.8 TDI

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 16:25 ,

opel vivaro

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vivaro | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Vivaro vivaro Vivaro Vivaro Vivaro

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione