Vollvo | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Volvo , 39
Acura , 1
Fiat , 1
Opel , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vollvo ,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vollvo Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

31 Maj 23:32 ,

2003

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Maj 15:06 ,

Shes vollvo 2.5 dizell n tabele t huja

Histora e veturës

510 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Pri 00:08 ,

Shitet Vollvo V70

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 12:03 ,

Vollvo ne shitje

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 22:44 ,

Shitet vollvo v40 049419712

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Mar 09:08 ,

Shes ose ndroj vollvo s80 e sapo ardhur

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 11:03 ,

Volvo XC90

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Jan 23:00 ,

Volvo v70 dizel 2.4 me targa angleze

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Dhj 19:26 ,

Shitet vollvo v40 049419712

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Tet 21:56 ,

Volvo v70

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Gush 17:56 ,

Shitet Volvo V70

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 18:33 ,

T5 1.9 me dogan

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 00:04 ,

Fellne për volvo

Histora e veturës

150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 21:25 ,

Shes vollvo

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Mar 18:37 ,

Olsi i shitun

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 13:31 ,

Shes vollvo

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Tet 14:50 ,

Volvo

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
03 Sht 11:19 ,

Vollvo s40

Histora e veturës

3 333 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 19:42 ,

vollvo 2.5 tdi

Histora e veturës

699 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Qer 09:12 ,

OPEL ASTRA H 1.7CDTI VITI 2004

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 21:16 ,

vollvo

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Mar 19:20 ,

U SHIT FLM MERRJEP ��������

Histora e veturës

3 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Mar 16:17 ,

Vollvo 2004 viti 1.8benxin full ekstra

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Nën 21:18 ,

Shitet ndrrohet

Histora e veturës

4 400 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Gush 20:05 ,

shitet vollvo 2.4 benzin

Histora e veturës

3 099 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Qer 09:11 ,

Shitet vollvo v50 viti 11- 2010 dizel 1,6

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Maj 23:01 ,

Shes vollvo

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Maj 14:43 ,

VOLLVO V70D5 4x4

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
22 Mar 14:28 ,

Volvo 2.4 matorr D5 Full.Opsion Ndrrim i Mundshem

Histora e veturës

3 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 21:57 ,

ushit flm merrjep

Histora e veturës

550 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 13:17 ,

Fijati

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Tet 23:01 ,

Volvo s40

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 11:26 ,

Shitet Volvo V70

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Gush 17:34 ,

ushit flm merrjep

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Qer 20:16 ,

vollvo

Histora e veturës

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Pri 21:08 ,

volvo v40 1.9

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 13:41 ,

Volvo V40 benzin

Histora e veturës

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 12:22 ,

shitet me regj.15.06.2017

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Mar 00:21 ,

Shitet Vollvo 440 1.6 dizell

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 20:28 ,

Volvo V70

Histora e veturës

3 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 11:32 ,

Shitet Vollvo v40

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 16:45 ,

Volvo S40 -98

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 10:45 ,

Vollvo V40

Histora e veturës

3 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 16:56 ,

Pjes per Vollvo

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vollvo | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione