Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Volvo s40 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Volvo , 80
Citroën , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Volvo s40,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Volvo s40 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

02 Gush 15:07 ,

Volvo S40 1.9D

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 13:37 ,

volvo s40

750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 23:24 ,

Shitet volvo s40

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 13:01 ,

Shes veturen volvo s40

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 18:59 ,

Volvo S40 1.9 Dizel

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 09:44 ,

Volvo s40

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Tet 00:53 ,

Volvo

5 300 EUR

13 Tet 20:41 ,

Shitet volvo S40 dizell viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Tet 17:22 ,

Shes pjes per volvo v40 s40 1998-2004

500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
02 Sht 12:25 ,

U shit..

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Korr 19:50 ,

Volvo s40

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 13:01 ,

Shes pjes per volvo v40 s40 1998-2004

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
11 Jan 22:27 ,

Volvo s40

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Jan 15:23 ,

Shitet Volvo S40 1.6 D Drive 2010 Modeli 2011

7 399 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Dhj 20:05 ,

Volvo S40 dizel 1.6

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 17:38 ,

Shes pjes per volvo s40. v40 1.9 turbo dizell

2 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
15 Tet 21:46 ,

Shes Volvo s40 naft viti 2004 regjistrim 11 muj me

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 16:43 ,

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 10:19 ,

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 19:08 ,

Volvo S40 1.9 RKS

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 19:26 ,

Shes veturen

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Korr 23:27 ,

Volvo

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 21:51 ,

Shes Volvo S40

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Korr 13:46 ,

Shes Pjes Per Volvo S40

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 20:31 ,

volvo 2.0b rks i skadum viti 2003 klim

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 21:20 ,

volvo viti 2005 (u shit flm )

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Dhj 22:01 ,

Volvo s40 2003

2 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Dhj 17:12 ,

Volvo s40 1.9td 2001

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Nën 22:37 ,

Shes volvo s40

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 13:18 ,

Volvo S40 dizel

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Gush 17:48 ,

Shitet Volvo S40 Diesel

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 11:45 ,

VOLVO S40 2.0 DIZELL RKS 1 VJET

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Korr 17:45 ,

Volvo s40 1.8 benzin

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 11:30 ,

Volvo s40 2008 rks 1.8 benzin

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 17:31 ,

Volvo S40 / Model 2004

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 14:34 ,

Volvo S40

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 10:20 ,

Shitet Volvo s40 ne rks gjendje shum te mir

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 20:52 ,

Volvo S40, 2.0 diesel, 2009, Automatik.

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 07:03 ,

Volvo S40

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Nën 08:44 ,

Shes pikapin Citroën Nemo 1.4hdi 2012

4 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
27 Tet 12:03 ,

Volvo S40

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Tet 22:52 ,

Volvo S40

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 16:58 ,

Shitet Volvo S40

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Tet 10:57 ,

VOLVO S40

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Tet 10:21 ,

Volvo S40

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 13:00 ,

Volvo S40

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 13:18 ,

Shes veturen Volvo s40

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Volvo s40 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione