Vr6 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vr6,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vr6 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:31 ,

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

50 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:30 ,

Pompa.t.benxines..per vw.opell.golf.audi.etj .etj

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 11:54 ,

Golf 2

6 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 10:13 ,

SHITET VENTO VR6 KLIMATRONIC EXTRA

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 14:44 ,

Vento 2.8 vr6

4 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Maj 10:45 ,

Shitet Daihatsu Rocky

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Maj 20:12 ,

audi q7

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 08:23 ,

Ushit..u shittttttt.Gollf.3.1.9 dizell

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 20:04 ,

Shitet golf3 vr6 1 vit rks

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 17:08 ,

Golf III VR6 2.8 RKS

5 499 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Mar 16:14 ,

Shitet.(Ford.eskord).(1.8.dizell)viti.prodhimit.92

580 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 08:09 ,

Motorr.2.5 dizell per mercedesa.124.190.250.300

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Mar 08:53 ,

Pomp.e.benxines.me.rrym.per.mercedes..benx

35 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 14:41 ,

Shes.pjes.per.kombi.t2.t3.me qmim te arsyshum

5 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 14:36 ,

Llanjak.per.gollf 2.gjeta.pasat.etj.dizell.benxin

30 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Shk 18:35 ,

Jan....shitt

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 16:17 ,

Shes.fellne.R.13.me 4. Shtrafa.ndrim.me.14.15.she

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 13:47 ,

Jan shit

135 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 13:47 ,

U shit

40 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Jan 17:48 ,

Ushit u shit flm

580 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 15:16 ,

U shit

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 15:15 ,

U shit

650 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 15:07 ,

Jan shit flm merrjepe

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 15:04 ,

Jan shit

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Gush 15:46 ,

0000

160 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Korr 14:26 ,

Golf 3 VR6

3 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 19:52 ,

U shit

120 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Maj 09:25 ,

Golf vr6 2.8 per marakli

6 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 23:10 ,

Vento 2.8 vr6

2 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
22 Shk 10:45 ,

Vento 2.8VR6

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 19:08 ,

Shes ford probe

4 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 00:53 ,

Shitet Golf MK3 Vr6 (2.8)

3 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 13:44 ,

Shitet golf 3 2.8 vr6 benzin klim ABS

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Jan 22:33 ,

Gollf 1 vr6

6 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Dhj 19:12 ,

Shitet motorri vr6

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 08:26 ,

Passat 1.9 Tdi 4 Motion 2001 Regjistrim 7 Muj

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Tet 15:42 ,

golf

5 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 20:04 ,

Golf 3 VR6

3 700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 13:42 ,

Golf 2 VR6 2.8

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Gush 01:07 ,

SHITET VENTO VR6 KLIMATRONIC EXTRA

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 08:00 ,

Golf 2 vr6 2.9 benzin

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 16:08 ,

Golf 3 vr6

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Jan 21:05 ,

Golf3 vr6

2 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 20:57 ,

VW Golf 3 2.8 vr6

2 850 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 21:09 ,

Golf II GTI tdi vr6

2 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Nën 14:59 ,

Golf 2

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Tet 14:09 ,

golf vr6 2.8

2 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Gush 18:30 ,

GOLF 1.9 TDI ME KLIM EXTRA SPORT

1 400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Gush 22:26 ,

Shitet golfi ne gjendje te rregullt

2 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vr6 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Vr6 Vr6 vr6 Vr6 Vr6 vr6 Vr6 Vr6

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione