Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vw Caddy | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 3309
Opel , 212
Audi , 190
BMW , 172
Peugeot , 77
Ford , 67
Renault , 66
Fiat , 58
Citroën , 47
Škoda , 17
Alfa Romeo , 16
Seat , 16
Hyundai , 12
Volvo , 12
Jeep , 10
Smart , 9
Toyota , 7
Mazda , 6
Nissan , 6
MINI , 6
Kia , 6
Lancia , 6
Rover , 5
Daewoo , 5
Daihatsu , 5
Chrysler , 4
Honda , 4
Chevrolet , 4
Porsche , 4
KTM , 3
Suzuki , 2
Acura , 2
Aixam , 2
Dacia , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Ssangyong , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
MG , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vw Caddy,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vw Caddy Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 08:45
Linku:
,

VW Caddy Maxi 2.0 TDI 4Motion 2017

10 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 03:37 ,

Reno kango 1000 eu 1.9 dci rks figuron hipotek

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:25 ,

CADY 1.9TDI INFO 044280873 nrrim nese na komvenon

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:45 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar, 2250 € ,

2 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:45 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , 2250 €

2 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:50 ,

Golf 1.8 Benxin pa dogan

470 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:45 ,

Kombi Ford Transit 2.0 Diesel Per Pjes

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:45 ,

Golf 2 1.9 Diesel

700 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:45 ,

Peugeot 1.6 Benxin Cabriolet

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:43 ,

Mercedes a class 160 Benxin

1 750 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:39 ,

Kariga tapacira Audi q7

370 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 01:39 ,

Peugeot 206 1.6 Benxin viti 2002

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:38 ,

Renault Megane Sedan 1.9 Diesel

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:37 ,

Peugeot 206 1.9 Diesel viti 2002 Pikap me 2 Ulse

990 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 01:35 ,

Ford Transit Connect 1.8 Diesel 2007 me dogan te paguar

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:50 ,

Caddy 1.6 TDI MAXI

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 22:50 ,

vw caddy 2.0 sdi me dogan viti 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:50 Shitorja ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan Tvsh - viti 2006 Me Klim

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 ,

vw caddy 2.0 sdi pa dogan viti 2007

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 Shitorja ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan Tvsh - viti 2009 Me Klim

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 Shitorja ,

VW Caddy 1.9 Tdi - Me Dogan Tvsh - viti 2007 me klim

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 Shitorja ,

VW Caddy Maxi 1.9 Tdi - Me Dogan -viti 2008-Me klim

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 Shitorja ,

VW Caddy Maxi 1.9 Tdi - Me Dogan+Tvsh - viti 2008 me klim

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:49 Shitorja ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan Faktur tvsh - viti 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:49 Shitorja ,

VW Caddy Maxi 1.9 Tdi- DSG- Pa Dogan - viti 2009-Me Klim

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:48 Shitorja ,

VW Caddy 1.9 Tdi - Pa dogan - viti 2010 me Klim

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:48 Shitorja ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan - viti 2007

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:48 Shitorja ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan Faktur tvsh - viti 2007

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 Shitorja ,

VW Caddy Maxi 1.9 Tdi - Me Dogan - viti 2009-Me klim

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:46 Shitorja ,

VW Caddy Maxi 1.9 Tdi- Dsg - Pa dogan - viti 2009-Me klim

4 799 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:45 ,

vw caddy 2.0 sdi me dogan viti 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:45 ,

vw caddy 2.0 sdi viti 2009 me klim me dogan

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:29 ,

VW Caddy 1.6 TDI Viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:13 ,

Blejm vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:12 ,

CITROEN C4 1.6 E-hdi AUTOMATIK 103.000KM I DOGANUAR 2014

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:12 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:12 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:12 ,

Blejm golf te aksidentuar

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:12 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:12 ,

Blejm vetura me defekt

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:59 ,

Mercedes Sprinter 213 CDI ME DOGAN 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:59 ,

VW CADDY MAXI 1.6TDI - 2013

5 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:59 ,

VW T5 MAXI 1.9 TDI FRIGO ME DOGAN 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:59 ,

VW CRAFTER 2.0 BI-TDI FRIGO-29 ME DOGAN 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:59 ,

VW CRAFTER XXL 2.0 BI-TDI ME DOGAN 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:32 ,

Shitet VW CADDY 2.0 sdi

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 21:32 ,

BLEJME VETURA PA DOGANE (EURO4)

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:19 ,

Golf 7.5

18 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:17 ,

BMW ����

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:08 ,

Caddy 1.9 TDI 77kw viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vw Caddy | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione