Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vw Fox | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 9
BMW , 5
Renault , 5
Audi , 3
Citroën , 1
Fiat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vw Fox,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vw Fox Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:17 Vetura , Prishtinë

Vw Fox

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:42 Vetura , Pejë

Vw fox 1.2 benzin

2 600 EUR

Dje 15:27 Vetura , Prishtinë

CITROEN C3 - 1.4 DIZELL HDI - AUTOMATIK F1 VITI 2015 - RKS -

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:20 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 - STRONIC - VITI 2012 - 1.6 DIZELL TDI - RKS -

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:18 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA - 1.3 DIZELL CDTI - VITI 2008 - ECOFLEX - KLIM -

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:18 Vetura , Prishtinë

BMW 520D F10 - AUTOMATIK 8M F1 - VITI 2011 - 2.0 DIZELL -

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 15:33 Vetura , Dardanë

BMW 530d Automatik

2 590 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Mar 15:20 Vetura , Dardanë

BMW 745i V8 333Ps

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 12:52 Vetura , Prizren

Vw fox

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Mar 14:30 Vetura , Prishtinë

VW Fox 1.4 Diesel viti prodhimit 05

3 100 EUR Price Reduced

12 Mar 03:55 Vetura , Gjilan

Renault laguna

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 00:55 Vetura , Gjilan

Reno laguna 1.9 D

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 00:34 Vetura , Gjilan

Shes Renault laguna 1.9 D

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 03:09 Vetura , Gjilan

Shitet Reno laguna 1.9

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 23:52 Vetura , Gjilan

Reno Laguna 1.9 dizel

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 00:54 Vetura , Ferizaj

Opel Combo 1.7 Diesel

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Dhj 17:28 Vetura , Pejë

SHES VW FOX

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Nën 03:23 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT - AUTOMATIK DSG - 2.0 TDI - VITI 2007 - RKS -

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 08:51 Vetura , Lipjan

Opel Zafira

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 00:18 Vetura , Besianë

Vw Fox 1.4 TDI RKS 6 muj 2011 Tip top

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 23:43 Vetura , Lipjan

Opel Zafira

3 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 23:41 Vetura , Lipjan

Opel Zafira

3 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 23:42 Vetura , Lipjan

Fiat punto

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 14:15 Vetura , Prizren

Shes VW Fox 1.4 TDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Korr 09:53 Vetura , Lipjan

Caddy

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Korr 09:53 Vetura , Lipjan

Opel frigo

4 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 16:37 Vetura , Prishtinë

Shitet VW Fox

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 00:44 Vetura , Prishtinë

Biçikleta Bigfoot 26she

330 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 20:38 Vetura , Gjilan

vw fox

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 19:33 Vetura , Gjilan

vw fox

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Shk 00:18 Vetura , Besianë

Shitet Jetta Hybrid

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 16:27 Vetura , Besianë

Jetta Hybrid

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 15:55 Vetura , Pejë

Shitet vw fox 2011

4 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Jan 03:21 Vetura , Prishtinë

Vw fox 1.4b 2007

3 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 18:46 Vetura , Deçan

Shitet Fox VW

1 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Jan 17:34 Vetura , Prishtinë

Shes ndrroj vw fox 1.4b 2007

3 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 20:34 Vetura , Prishtinë

Shes apo ndrroj veturën vw fox 1.4b 2007

3 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 09:05 Vetura , Prishtinë

Shitet vw fox 1.4b 2007

3 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Gush 11:06 Vetura , Prishtinë

U shit, Flm Merrjep. Vw Fox 1.4 Tdi RKS

5 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Gush 13:02 Vetura , Prishtinë

Vw Fox

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Qer 09:23 Vetura , Pejë

Vw fox 1.2 benzin viti prodhimit 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 22:56 Vetura , Prizren

Vw FOX

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 14:57 Vetura , Prizren

VW FOX 1.2 Regjistrim

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Mar 21:54 Vetura , Prizren

Vetura ne Shitje FOX VW Flm U Shit!

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 09:01 Vetura , Klinë

VW Fox 1.4 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 14:37 Vetura , Prishtinë

VW Fox 1.2 Benzin 2006 RKS 10 muj

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Mar 21:49 Vetura , Prishtinë

VW Fox 1.2 Benzin 2006 RKS 10 muj

3 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vw Fox | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione