Vw Lupo | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Audi , 217
Opel , 214
BMW , 207
Fiat , 75
Renault , 73
Peugeot , 66
Ford , 65
Citroën , 59
Seat , 24
Jeep , 21
Škoda , 18
Alfa Romeo , 15
Hyundai , 13
Smart , 13
Toyota , 12
Mazda , 8
Chevrolet , 7
Kia , 7
Porsche , 7
Volvo , 6
Chrysler , 5
Nissan , 5
Rover , 5
Honda , 4
Lancia , 4
MINI , 4
Ssangyong , 4
Suzuki , 4
KTM , 3
Acura , 2
Aixam , 2
Artega , 1
Bugatti , 1
Dacia , 1
Daewoo , 1
Daihatsu , 1
Dodge , 1
Jaguar , 1
Lincoln , 1
MG , 1
Pontiac , 1
Subaru , 1
Wiesmann , 1
Zastava , 1
24 Tet 21:55
Linku:
,

ANDROID BOX - MODELE 2020 - RESERVER ME KANALE

45 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 12:26 ,

ŠKODA SUPER B 1.6 TDI, 6 Shpejtësi, RKS

6 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:21 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:21 ,

Audi Coupe Gt

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:21 ,

VW CADDY MAXI ME 5 ULSE

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:20 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:20 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:19 ,

VW CADDY 2011 AUTOMATIK-DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:19 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN DHE HOMOLOGIM 92000km

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 12:19 ,

Audi a3 2.0tdi S-Line Sportback 2010

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:19 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:18 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:06 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 4MOTION HIGHLINE 2014 RKS

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:05 ,

Citroen C3 1.6 HDI 2010 RKS 1 VIT

5 600 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:05 ,

VW TOURAN 2.0 TDI DSG ME DOGANË 2014

7 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 12:02 ,

VW Golf 6 tdi 1.6 2010 4motion ����

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:02 ,

BMW X1 2012 X-Driver I Doganuar ����

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:58 ,

Shitet Gjipi MAZDA CX 7, 4X4 MANUAL

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:54 ,

Honda Civic

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:54 ,

2015-MERCEDES-BENZCLA250-BlackEdition-Full95.000Km

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 11:54 ,

Toyota-Yaris-2018-iri-i-bler00-34miKM-RksFullExtra

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:28 ,

vw golf 6 1.6 TDI-MATCH-viti 2012

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:28 ,

Golf 5 1.9-TDI viti 2008-UNITED

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:27 ,

vw golf 6 2.0 TDI-LLEDA-viti 2011 me doganë

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:27 ,

GOLF 7 1.6-TDI VITI 2013 ME DOGANE-HOMOLOGIM

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:27 ,

vw TIGUAN 2.0 TDI-DSG automatik-viti 2012

17 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:27 ,

Opel Combo 1.7 DTI-dizell- ME KLIMË

2 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:27 ,

vw caddy 1.9 SDI-dizell-viti 1999

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:17 ,

Audi a4 2.5 TDI

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:16 ,

Citroen Berlingo 1.9 Diesel 2006 RKS 1 VIT

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:16 ,

Volkswagen t4 2.4 Diesel Transposter

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:16 ,

Citroen Berlingo 1.9 Diesel 2008 RKS 1 VIT

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:16 ,

Mercedes Benz s400 CRDI

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:16 ,

Renault Grande Megane 1.9 Diesel 7 Ulse

4 700 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:15 ,

Renault Laguna 2.2 Diesel 2003

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:15 ,

Renault Megane 1.9 DCI 2009 AUTOMATIK

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:15 ,

Fiat Doblo 2 Ulse 1.9 JTD 1 VIT RKS

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:15 ,

Opel Zafira 1.8 Benxin 1 VIT RKS

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:14 ,

Citroen c5 3.0 Benxin Automatik

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:14 ,

Opel Zafira 1.7 Diesel 2009 RKS 1 VIT 7 ULSE

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:14 ,

Renault Laguna 1.9 Diesel 2002

1 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:14 ,

Renault Megane 1.9 Dci 2004

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:13 ,

VW GOLF 6 2.0 TDI 81 KW TEAM SENZORA - 2009

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:08 ,

Audi a7 3.0 diesel 1 vit regjistrim

14 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:58 ,

Golf 4 1.9 TDI Pacefic 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 ,

Motorr.2.5.dizell.mercedes.124.190.200.250.c.klas

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:58 ,

Pasat 1.9 Dizel 2001 RKS 1 Vit

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:58 ,

Audi A3 Dizel 2.0 Automatik 1 Bregasne RKS 1 Vit

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 ,

Shes pjes per mercedes 124.200sh.250sh.300sh

15 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999


Në fillim