Vw jetta | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 24
Audi , 10
Ford , 4
Acura , 3
BMW , 3
Škoda , 3
Citroën , 2
Jeep , 2
Porsche , 2
Renault , 2
Bugatti , 1
Daewoo , 1
Ferrari , 1
Fiat , 1
Kia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vw jetta,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vw jetta Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:19
Linku:
,

citroen c1

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Dje 23:19
Linku:
,

citroen c1

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:15 ,

VW JETTA 1.6 TDI AUTOMATIK DSG VITI 2011

Histora e veturës

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:25 ,

Jetta Highline 2.0

Histora e veturës

7 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:15 Shitorja ,

VW Jetta 2.0 Tdi DSG Viti 2016 Me Dogan Veq 12999€

Histora e veturës

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:02 ,

Vw jetta 2.0 diesel i doganuar

Histora e veturës

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Gush 20:30 ,

VW jetta

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Gush 18:33 ,

Ftohese fuego zona efektive: 25m2

Histora e veturës

155 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Gush 10:00 ,

VW Jetta

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Gush 08:23 ,

Vw Jetta 2.0 TDI Automatik 2013

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 08:22 ,

VW Jetta 2.0 TDI Automatik 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Gush 22:01 ,

SHITET VW JETTA

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
02 Gush 23:15 ,

ford fiesta 2012

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 11:09 ,

VW jetta 1.6 td

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Korr 21:34 ,

URGJENT; VW JETTA 2006 AUTOMATIK

Histora e veturës

5 700 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 08:36 ,

Passat 2 1.8 plin/benzin

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 16:59 ,

Škoda Roomster 1.9

Histora e veturës

5 250 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Korr 19:13 ,

VW Jetta 2014

Histora e veturës

8 000 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Korr 11:47 ,

Shes VW Jetta Diesel viti 2012 Automatik DSG

Histora e veturës

8 600 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 13:09 ,

Opel corsa

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Korr 19:18 ,

VW JETTA 2.0 TDI 2013

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 00:15 ,

VW jetta diesel 1.6

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Korr 00:12 ,

Audi Q3 Quattro

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Korr 20:32 ,

Vw Jetta pa dogan 2012 1.6

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 10:41 ,

VW Jetta 2.0tdi dsg-automatik 2012 RKS

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 22:20 ,

SHITET VW Jetta Sedan 2.5 (Amerikan)

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 19:25 ,

VW Jetta Sedan 2.5 (Amerikan)

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 19:25 ,

VW Jetta Sedan 2.5 (Amerikan)

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 19:00 ,

VW Jetta Sedan 2.5 (Amerikan)

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 17:58 ,

Shitet VW Jetta 2.5

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 09:24 ,

Pompa.t.benxines..per vw.opell.golf.audi.etj .etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:23 ,

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

Histora e veturës

50 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 08:56 ,

Vw Jetta 1.6 diesel

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Qer 08:19 ,

VW Jetta 2.0TDI DSG 2012 RKS

Histora e veturës

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 09:04 ,

Pjese per VW Jetta 1.9 - 2.0 TDI / 2.0 FSI

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Qer 13:31 ,

Jetta VW , Gjeta

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 12:32 ,

Pajisje me avull 4në1 Rovus

Histora e veturës

48 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Qer 02:53 ,

vw jetta

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Maj 23:32 ,

2003

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Maj 23:01 ,

VW JETTA 1.6 DIZELL FABRIKISHT RKS VITI 87

Histora e veturës

580 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 17:06 ,

Uuu Shittt VW JETTA 1.6 TURBO DIZEL RKS - 88

Histora e veturës

590 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Maj 01:59 ,

Vw Jetta 1.6 dizel 1987

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 08:38 ,

VW JETTA

Histora e veturës

12 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 08:28 ,

Shes Jetta

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 17:07 ,

Vw Jetta 1.6 Turbo Dizel Vp'90 RKS 10MUJ ��043708673 +NDRRIM

Histora e veturës

890 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 22:38 ,

Passat 2 RKS deri 29/05/2021

Histora e veturës

890 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 18:40 ,

Vw Jetta 2.0 TDI i sapo ardhur nga Canada ne gjendje perfekt

Histora e veturës

12 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 16:00 ,

VW JETTA 2.0TDI 2015

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 20:14 ,

Shes JETTA 2.0 TDI automatik DSG

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vw jetta | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

vw jetta VW Jetta

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione