Wolswagen | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Wolswagen,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Wolswagen Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Mar 10:53 ,

Shes Fellnet Golf 5 - Plus Seat Touran 180

Histora e veturës

180 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Tet 17:51 ,

T5 transpoter

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Tet 13:20 ,

Shitet vetur Wolswagen

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 22:13 ,

Shitet T4 Kombi Wolswagen

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Gush 14:13 ,

Vetura ne shitje

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: > 500 000
11 Korr 21:49 ,

Nisan 2009

Histora e veturës

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Qer 00:55 ,

Wolswagen T4 1.9 Turbo

Histora e veturës

Viti: 1995
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
10 Maj 23:44 ,

Nisan viti 2009 navi 171 ps 4×4

Histora e veturës

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Jan 13:52 ,

Wolswagen Passat

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 22:03 ,

Kombi t4

Histora e veturës

2 750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 14:00 ,

WOLSWAGEN t5

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 14:12 ,

Polo 1.2TSI CONNFORTLINE

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
14 Sht 13:02 ,

Shes veturen wolswagen crafter

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 16:26 ,

Shes Woswagen Passat highline

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 16:11 ,

Shes Passatin 3cTdi Highline

Histora e veturës

6 200 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 18:58 ,

Shitet makina

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 16:01 ,

Shes ndrroj kombinVW Wolswagen T4

Histora e veturës

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 11:39 ,

Shitet wolswagen caddy

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Tet 20:26 ,

Golf 2 wolswagen 2

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Sht 10:49 ,

Shtitet wolswagen sharan 1.9 td

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 22:28 ,

Wolswagen Passat

Histora e veturës

23 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Maj 01:22 ,

wolswagen Jetta

Histora e veturës

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Mar 12:55 ,

WOLSWAGEN TRANSPORTER

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Shk 22:12 ,

VW Golf 5

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 17:03 ,

Wolswagen t2

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 15:12 ,

PASAT 3C WOLSWAGEN

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Dhj 19:00 ,

Shes veturen dodge

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Nën 19:07 ,

wolswagen

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Nën 11:57 ,

VW Touran DSG

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Nën 18:07 ,

Auto tregu ximi

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Sht 17:50 ,

Jetta 1.6 wolswagen

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Sht 18:59 ,

Shitje

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 21:16 ,

Shes Veturen Vento 1.9 Disel

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Korr 23:15 ,

shes kombin

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 07:01 ,

PASSAT 1.9 TDI (2) TKUQE

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 14:43 ,

Wolswagen Lt.35

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 20:28 ,

Shitet

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Maj 00:49 ,

wolswagen

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Maj 08:36 ,

shitet vetur wolswagen ne gjendjen seksi

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Pri 19:22 ,

LT Wolswagen

Histora e veturës

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Pri 19:43 ,

Wolswagen beetle

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 13:51 ,

Wolswagen Beetle

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 18:13 ,

Shitet

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Pri 12:02 ,

Shitet wolswagen buba

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Mar 17:36 ,

LT Wolswagen

Histora e veturës

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Mar 09:59 ,

Kombi VW wolswagen t4

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 15:23 ,

Kombi VW wolswagen t4

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 17:07 ,

Jeeta

Histora e veturës

Viti: 1985
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 21:45 ,

Wolswagen Jeta

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Shk 12:24 ,

Wolswagen T2

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Wolswagen | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione