Wv caddy | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 32
Fiat , 17
Renault , 12
Audi , 10
Ford , 6
Peugeot , 6
BMW , 4
Citroën , 4
Smart , 3
MINI , 2
Hyundai , 1
Jeep , 1
Mazda , 1
Ssangyong , 1
Subaru , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Wv caddy,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Wv caddy Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:27 ,

Peugeot 207

5 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:25 ,

Shitet Caddy

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:35 ,

VW Golf 7 1.6 Tdi DSG HighLine ✅

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:05 ,

MITSUBISHI L300 4WD 2.4D

4 400 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:05 ,

MITSUBISHI L300 4WD 2.4TD

4 440 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:39 ,

Shitet Renault Clio Picup 1.5 DCI Pikap

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:12 ,

Hyundai 045290107

5 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:12 ,

VW Caddy 2.0 045290107

5 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:11 ,

Opel Insignia Automatik 045290107

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 18:14 ,

Audi a6 c4 2.5 tdi rks ndrrim i mundshem

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 13:41 ,

GOLF 7 R

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Qer 13:41 ,

GOLF 7 R

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Qer 13:10 ,

Wv caddy life 1.9TDI me ulse ne fund te 2007 extra

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Qer 12:06 ,

Opel Meriva 045290107

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 08:13 ,

Renault Modus

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Qer 19:44 ,

Caddy

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 21:11 ,

WV Caddy 2.0 tdi

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 07:55 ,

Caddy 2007 diesel 1.9 TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Qer 07:55 ,

VW caddy 2007 1.9 TDI me dogan

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 23:30 ,

WV Caddy 1.6 TDI

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 09:07 ,

Citroën C4 1.6EHDI Diessel / 045290107

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Qer 08:15 ,

Peugeot 1007 ****Nderrim****

3 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 15:02 ,

Ford Fiesta 1.4 Viti 2011

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 21:03 ,

Golf 7 Tdi BMT DSG U shit flm merrjep

12 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Maj 14:52 ,

Pjes per vetura

Viti: 2008
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
27 Maj 08:34 ,

Shes Audi A4 karavan nga Gjermania

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 16:35 ,

Caddy

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Maj 08:15 ,

2 shtepi ne Gjilan

73 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 16:14 ,

Caddy

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 15:59 ,

VW Derby 1.0 olltajmer-81

1 390 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 19:49 ,

WV T5 1.9tdi 2005 RKS

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 21:28 ,

Caddy

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
06 Maj 18:55 ,

Vw beetle

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
02 Maj 19:30 ,

CADDY MAXI 1.9 TDI, KLIM, TEMPOMAT 9 MUJ REXHISTRIM

4 699 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 09:31 ,

WV Caddy 1.6 TDI

51 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Pri 20:41 ,

Ofertë per Merakli

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
06 Pri 23:41 ,

SHES URGJENTISHT MERCEDES 3.0 DIESEL AUTOMATIK ME KLIM

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 09:36 ,

VW Golf 3 Automatik ✅

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Pri 08:27 ,

Mazda 2 1.3b #iShiturë

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Mar 08:15 ,

Golf 6 2.0 TDI RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 20:17 ,

Wv caddy 1.9

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 21:06 ,

golf 5 spor line

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 16:32 ,

Audi A8 3.0TDI Quattro

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 21:32 ,

Mercedes E270 CDI

2 970 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Mar 20:30 ,

Vw cady picap

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 18:57 ,

VW CADDY MAXI 1.6 DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 22:12 ,

Shes golf 6 2.0

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 21:14 ,

WV CADDY 2.0 sdi

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Jan 00:09 ,

Golf 7 2014

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Wv caddy | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione