Wv t4 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 32
Fiat , 17
Renault , 12
Audi , 9
BMW , 6
Ford , 6
Peugeot , 6
Citroën , 5
Acura , 3
Smart , 3
MINI , 2
Hyundai , 1
Jeep , 1
Mazda , 1
Nissan , 1
Ssangyong , 1
Subaru , 1
Toyota , 1
TVR , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Wv t4,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Wv t4 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:38 ,

Ford Fiesta 1.4 Viti 2011

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:18 ,

Mercedes Benz B-Class AUTOTRONIK

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:03 ,

Golf 7 Tdi BMT DSG U shit flm merrjep

12 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:59 ,

VW Derby 1.0 olltajmer-81

1 390 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:03 ,

Renault Modus

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:03 ,

Peugeot 307

2 444 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:02 ,

Peugeot 1007 ****Nderrim****

3 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:02 ,

Opel Astra

1 777 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:37 ,

VW Golf 7 1.6 Tdi DSG HighLine ✅

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:21 ,

Hyundai 045290107

5 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:21 ,

Opel Insignia Automatik 045290107

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:20 ,

VW Caddy 2.0 045290107

5 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:56 ,

BMW 335i

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:56 ,

GOLF 7 R

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:00 ,

GOLF 7 R

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Maj 11:55 ,

Shes Kombi WV T4

5 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 19:49 ,

WV T5 1.9tdi 2005 RKS

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 10:00 ,

Audi a6 c4 2.5 tdi rks ndrrim i mundshem

1 850 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 20:31 ,

Passat 3 1.9 TDI RKS I Skaduar Pa Denime Perkthimi Meniher

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 18:55 ,

Vw beetle

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Maj 21:03 ,

SHITET WV KOMBI T4 TURBO DIZEL 1.9 SDI

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 20:59 ,

Shitet Wv T2 T3 T4 1.9 Dizel Rks 3 Muaj

1 750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Pri 23:41 ,

SHES URGJENTISHT MERCEDES 3.0 DIESEL AUTOMATIK ME KLIM

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 09:36 ,

VW Golf 3 Automatik ✅

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Pri 09:27 ,

Wv T4

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Pri 08:27 ,

Mazda 2 1.3b #iShiturë

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Mar 08:15 ,

Golf 6 2.0 TDI RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 20:03 ,

Kombi WV T4

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Mar 21:06 ,

golf 5 spor line

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 16:32 ,

Audi A8 3.0TDI Quattro

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Mar 21:41 ,

Kombi t4

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 21:32 ,

Mercedes E270 CDI

2 970 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Shk 18:57 ,

VW CADDY MAXI 1.6 DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 18:19 ,

Wolswavgen

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Jan 22:12 ,

Shes golf 6 2.0

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Jan 00:09 ,

Golf 7 2014

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 08:02 ,

Golf 7 2014

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 14:48 ,

Golf 7 2014

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Jan 11:17 ,

Golf 7 2014

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Jan 08:56 ,

Mercedes B Class

15 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Jan 10:26 ,

Golf 7 2014 full

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Dhj 12:26 ,

Audi a6 #ishitur

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 01:23 ,

S 500 ,look Maybach

13 EUR Price Reduced

26 Dhj 09:39 ,

Golf 7 2104 Automatik

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Dhj 22:24 ,

Golf 7 2014

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Dhj 07:58 ,

Golf 7 automatik

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 00:05 ,

Golf 7 automatik 2014

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Dhj 09:51 ,

Golf 7 2014

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Wv t4 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Wv t4 në kategorinë Vetura | Citroën
  • Wv t4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • WV t4 në kategorinë Biznes dhe punë
  • Wv t4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T2
  • Wv t4 në kategorinë Makina

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione