Zafir | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 139
Audi , 3
Renault , 3
Peugeot , 2
Acura , 1
Alpina , 1
BMW , 1
Chrysler , 1
Fiat , 1
Ford , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Zafir,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Zafir Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:04 ,

SHES OPEL ZAFIR 1.7 CDTI DIZEL VITI 2012 I SAPO DOGANUAR

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Tet 09:46 ,

Opel zafir

Histora e veturës

2 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Tet 10:30 ,

Opel zafir

Histora e veturës

2 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Sht 10:53 ,

Opel Zafir

Histora e veturës

2 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 19:35 ,

shes opel zafir

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 14:16 ,

Opell zafir 2.0 dizell

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Gush 21:51 ,

Shes zafir 1.8 benzin esapo ardhun nga jasht

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 00:57 ,

Opel zafir A

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 20:42 ,

shes opel zafir

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 12:50 ,

opel zafir

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Mar 16:24 ,

opel zafir

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Mar 14:31 ,

opel zafir

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Mar 05:48 ,

Benzi c class220 d.

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 12:17 ,

opel zafir

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Mar 18:27 ,

opel zafir

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Shk 20:29 ,

OPEL ZAFIR 2003 7 ULSE 2.0 DIZELL EKO TEK

Histora e veturës

77 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 18:56 ,

opel zafir

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 16:33 ,

Shitet ndrrim sharan zafir t4

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Shk 21:02 ,

Shitet ndrrim me sharan zafir

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Shk 19:51 ,

SHITET NDRROHET ME SHARAN ZAFIR

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Shk 13:08 ,

Shitet t4 ne ghendje tmir

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Jan 00:56 ,

Zafira

Histora e veturës

1 111 111 111 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
25 Jan 10:20 ,

U shitttt

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Jan 23:35 ,

opel korsa 1.7disel 2003

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 13:38 ,

Opel zafir

Histora e veturës

2 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 10:47 ,

Opel Zafira 1.9 dizell CDTI 7 Ulse - 2006

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 22:49 ,

Zafir 2.0 dizel, 7 ulse

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 16:52 ,

shes opel Zafira

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 10:28 ,

Opel zafir 2.0

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Tet 18:04 ,

u shit flm merr jep

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 18:55 ,

USHITTT FLMMM

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 19:09 ,

OPEL ZAFIR AUTOMATIK 1.9 CDTI PA TE KUQE 2006

Histora e veturës

4 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Sht 18:20 ,

Opel Zafira dizel

Histora e veturës

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Sht 09:13 ,

Benzi c class 220 cdi .

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Gush 18:24 ,

opel zafira

Histora e veturës

330 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Gush 11:52 ,

Shitet

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 21:43 ,

opel zafir 1.9 dizel cdti

Histora e veturës

3 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 13:26 ,

Zafir

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 11:25 ,

Opel zafir

Histora e veturës

2 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Maj 20:01 ,

shes opel zafire e aksidentume rks 2.2 diesel 2003

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 19:20 ,

Opel zafir

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Pri 22:37 ,

Opel zafir

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 00:22 ,

Mercedes c200

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 14:38 ,

Shitet Ople zafir 1.9 dizell 2006 pa 15 dit 2007

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 23:06 ,

opel zafir

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Zafir | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Zafira në kategorinë Vetura | Opel | Zafira
  • Zafira në kategorinë Vetura | Opel | Corsa
  • zafira në kategorinë Makina
  • Zafira në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Sharan
  • Zafira në kategorinë Vetura | Ford
  • Zafira në kategorinë Vetura | Renault | Fluence
  • Zafira në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Polo
  • zafira në kategorinë Vetura | Audi | A2
  • Zafira në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz
  • zafira në kategorinë Vetura | Škoda

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione