Zvicrres | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 148
Peugeot , 78
Audi , 74
BMW , 71
Renault , 47
Ford , 43
Fiat , 34
Citroën , 33
Nissan , 13
Škoda , 13
Seat , 12
Alfa Romeo , 11
Smart , 9
Kia , 8
Hyundai , 7
Mazda , 7
Suzuki , 7
Volvo , 5
Acura , 4
Daewoo , 4
Lancia , 4
Chrysler , 3
MINI , 3
Toyota , 3
Aixam , 2
Jeep , 2
Saab , 2
Artega , 1
Bentley , 1
Cadillac , 1
Chevrolet , 1
Dacia , 1
GMC , 1
Honda , 1
Jaguar , 1
Maserati , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Zvicrres,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Zvicrres Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:40 ,

Opel corsa viti 2010 rks 1 vit

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:09 ,

VW Passat B7 2.0 TDI DSG Highline Full Full Extra

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:21 ,

Shes Citroen Jumper sapo ardhur nga Zvicrra

3 150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:12 ,

Shitet Audi A6 2.0 TDI Viti 2012 Me Dogan Zvicrres

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:03 ,

Shitet Passat B8 2.0 TDI DSG Highline BMT 2015me dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:54 ,

Shitet VW Tiguan 2.0 TDI 2011 DSG 4X4 Me Dogan I Zvicrres

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:10 ,

Shitet Jeep Grand Cherokee 2.7 Crd 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:26 ,

Opel MERIVA 1.6 B 2010 AUTOMATIK Nga Zvicrra CH 116.696 km

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:16 ,

BMW X5 3.0 D..XDRIVE..7..ULSE..M- PAKET

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:19 ,

Peugeot 207 1.4 b Automatik me dogan prej Zvicrres

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:18 ,

Tauran 2.0tdi 7 ulse me dogan prej Zvicrres Viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:17 ,

Skoda Octavia 1.6tdi Automatik me dogan prej Zvicrres

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:51 ,

Fiat Bravo 1.6 jtd

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:48 ,

Hyundai Trajet 2.0 crdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:36 ,

Mercedes CLS 350 4Matic (full opcion)

22 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:07 ,

Audi A1 1.2Tfsi 2011 CH

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Maj 18:44 ,

Shitet RENAULT LAGUNA 2,0 DCI, automatik, 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 05:20 ,

Mercedes benz cdi

19 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Maj 21:34 ,

shitet

1 700 EUR

03 Maj 13:10 ,

Skoda octavia 1.6 TDI Automatik me dogan prej Zvicrres

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 12:44 ,

Lancia Thema

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Pri 16:41 ,

Golf 7 1.6 tdi dsg

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 13:21 ,

Audi A3 Diesel,2.0

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 00:07 ,

Audi a4 2.0 s-line 170 ps

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Pri 20:14 ,

Corrado

150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 00:11 ,

shitet jeep cherokee 2.8 crd

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:03 ,

Bmw X5

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Pri 14:44 ,

Skoda octavia 1.6 TDI Automatik me dogan prej Zvicrres

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 11:31 ,

PEUGEOT EXPERT 2.0 HDI 2011

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 22:41 ,

Renault kango

4 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Pri 00:00 ,

shkoda

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Pri 23:04 ,

Fiat Ulysse 2.2 JTD

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 11:55 ,

Opel zafira 1.4 automatik 2012 Ndrrim me vetur , pikap

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Pri 11:00 ,

Shiten Fellnet per Ford 16 me goma komplet

170 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Pri 02:57 ,

Shitet Nisan Navara D40, 2.5 Diesel, 4x4.

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 22:55 ,

Citroen jumpy 2007 1.6 DIZEL Ushit flm merrjep

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Pri 23:46 ,

Shitet Nisan Navara D40, 2.5 Diesel, 4x4.

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 09:37 ,

AUDI A 6 VITI 2003 2.5 TDI ME TARGA ZVICRRES SHITET

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 21:07 ,

Peugeot 206, 1.6 HDI/ Diesel

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 23:38 ,

i ardhur nga zvicrres

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Mar 22:10 ,

Shitet pikapi1.3 dizell turbo

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Mar 21:02 ,

Subaru Forester

3 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Mar 18:19 ,

Shitet Opel signum 3.0

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 17:42 ,

BMW X6 40D xDRIVE FULL OPSION

31 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Shk 08:34 ,

Ne gjendje te mir

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Shk 15:58 ,

Shitet vetura

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Shk 12:25 ,

Ne gjendje te mir

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Shk 19:28 ,

Shes vetur golf 4

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Shk 08:56 ,

Shitet Audi A4

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 12:16 ,

Shitet Audi A4

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Zvicrres | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione