Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

aksidentuar | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 71
Audi , 65
BMW , 46
Renault , 28
Fiat , 22
Seat , 16
Citroën , 14
Peugeot , 14
Ford , 13
Nissan , 9
Toyota , 8
Mazda , 6
Hyundai , 4
Kia , 4
Škoda , 4
Chevrolet , 3
Volvo , 3
Honda , 2
Jeep , 2
Acura , 1
Ferrari , 1
Infiniti , 1
Jaguar , 1
Lexus , 1
Maserati , 1
MINI , 1
Porsche , 1
Rover , 1
Saab , 1
Smart , 1
Ssangyong , 1
Yugo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe aksidentuar,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj aksidentuar Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:17 ,

Blejmi te Gjitha Llojet e Veturav

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:16 ,

Blejm Vetuar Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:12 ,

Blejm xhipa te aksidentuar

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:12 ,

Blejm golf te aksidentuar

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:12 ,

Shitet Ford Focus

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:12 ,

Blejm Vetura Pa Dogan Aksidentuar Defekt Etj

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:11 ,

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:10 ,

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 20:05 ,

Blej Vetura Rks Aksidentuar Defekt pa Dogan Etj

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 20:02 ,

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt pa Dogan etj

2 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 20:01 ,

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:01 ,

Shitet KOMBI T5

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:50 ,

Audi A4 2.7-TDI Automatik

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 12:01 ,

Blej te Aksidentume

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Qer 12:01 ,

Blejm vetura te Aksidentume

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Qer 12:01 ,

Blejm Vetura 045712380

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 01:18 ,

Shes Makine te aksidentuar Wolkswagen Fox Benzin

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 17:23 ,

Blejm Vetuar Pa Dogan Aksidentuar Defekt Rks Etj

1 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
21 Qer 12:34 ,

Shitet KOMBI T5

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Qer 11:29 ,

Tiguan

1 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 11:28 ,

Audi A3

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 10:37 ,

Blejm Vetuar Rks Aksindentuar pa Dogan Defekt Etj

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Qer 14:12 ,

SEAT ARONA 1.6 TDI 2018

9 950 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 14:12 ,

VW PASSAT 1.6 TDI DSG AUTOMATIK 2016 ME DOGAN

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Qer 14:12 ,

SEAT ATECA 1.6TDI 2019

10 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Qer 12:31 ,

Shitet KOMBI T5

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 09:59 ,

Shitet

590 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Qer 10:56 ,

E Aksidentuar Opel Astra j 1.7 cdti sport touer

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 10:08 ,

Citroen c3 automatik

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 13:17 ,

Shitet KOMBI T5

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 13:17 ,

VW PASSAT 1.6 TDI AUTOMATIK 2016

9 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Qer 10:43 ,

Blej Vetura Rks Aksidentuar Defekt pa Dogan Etj

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Qer 03:05 ,

BLEJ VETURA PA DOGAN,ME DOGAN,AKSIDENT,DEFEKT ETJ

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 16:21 ,

Blejm passat te aksidentuar

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 15:56 ,

Blej Mitsubishi Colt

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Qer 11:10 ,

VW Tiguan R Line 2019 2.0 TDI

36 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
13 Qer 20:29 ,

Range Rover Evoque 2.2D Automatik 2014

22 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Qer 11:55 ,

Shitet KOMBI T5

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 11:13 ,

VW Jetta 1.6 DSG

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 23:01 ,

Shitet KOMBI T5

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 15:00 ,

Shitet KOMBI T5

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 09:47 ,

Shitet Audi 80

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 07:40 ,

Shitet KOMBI T5

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 23:59 ,

Scirocco R 2.0 turbo TSI - E aksidentuar

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 18:00 ,

Shitet KOMBI T5

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 15:43 ,

Audi A4 3.0 Diesel

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 15:16 ,

Shitet KOMBI T5

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj aksidentuar | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione