aksidentume | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 23
BMW , 20
Audi , 18
Fiat , 8
Peugeot , 7
Renault , 4
Chrysler , 1
Daihatsu , 1
Mazda , 1
Saab , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe aksidentume,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj aksidentume Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:29 ,

Bëjm blerjen e vetures BMW

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 12:15 ,

Blejm te Gjitha Llojet e Veturave Rks Aksidentume pa dogan

Histora e veturës

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Maj 11:00 ,

Renault Espaso

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Maj 17:35 ,

Shitet opell korsa shum e rujtme

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Pri 22:30 ,

Blej vetura me tehujat edhe te aksidentume

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Pri 21:42 ,

BLEJ VETURA .AKSIDENTUAR .NDESHJE.

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 10:01 ,

shes golf 3 1.9 dizell i aksidentuar rks 6 muj

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 04:39 ,

Renault Clio

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Mar 23:08 ,

peugeot

Histora e veturës

13 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Mar 22:12 ,

Shitet audi a6 e aksidentume

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 16:58 ,

Peugeout e aksidentume

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Shk 18:25 ,

Shes pezho 406 2.0 dizel viti 2000

Histora e veturës

300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Shk 19:36 ,

Shes pezho 406 2.0 dizel viti 2000 e aksidentume

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Shk 22:36 ,

》》BLEJ VETURA TE AKSIDENTUME RKS

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 22:34 ,

》》BLEJ VETURA TE AKSIDENTUME APO ME DEFEKT《《��

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Shk 08:32 ,

Shes pjes fiat punto

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Jan 16:29 ,

Pjes per Reno Clio

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Dhj 21:16 ,

vekta aksidentume rks 10 muj diesel 2.2

Histora e veturës

1 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Dhj 18:02 ,

shes pjes fiat punto

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Nën 21:43 ,

》》BLEJ VETURA TE AKSIDENTUM APO ME DEFEKTE《《��

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 16:35 ,

Shitet astra F

Histora e veturës

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 18:28 ,

Blej vetura

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Tet 09:53 ,

Shitet per pjes

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: > 500 000
26 Sht 11:51 ,

BMW 324 dizel

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Sht 10:51 ,

Mazda 323 1.3 16v

Histora e veturës

330 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 08:53 ,

She's ose ndroj e aksidentume n tabele t huja

Histora e veturës

350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Korr 19:38 ,

shes pezhon asht e aksidentume mbrapa

Histora e veturës

250 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Korr 19:40 ,

Opell vekter

Histora e veturës

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 18:04 ,

zafira e aksidentume 2.2 2003 rks 2000 euro

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 20:01 ,

shes opel zafire e aksidentume rks 2.2 diesel 2003

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj aksidentume | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione