almera | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Nissan , 108
BMW , 1
Opel , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe almera,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj almera Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Pri 07:47 ,

Shes pjes per Nissan Almera 2.2D manual

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Pri 14:36 ,

Mercedes vito 111 cdi 9ulse 2007 Urgjend vetem sot dhe neser

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 04:08 ,

Nisan almera 2.2 turbo dizell 2005

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 16:52 ,

Shitet Nissan almera

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Shk 19:22 ,

Nisan 2.2 Diesel

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 17:35 ,

Shes Nissan almera tino 2.2 dizell 1 vit regjistrim .

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 01:06 ,

nisan almera dizell 2001 rks 11 muj klim fuksjonale

18 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 13:15 ,

Shitet nissan almera 2.2 dti 2001

1 860 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 19:35 ,

Nisan Almera

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 19:16 ,

Nissan Almara dizell 2002 ndrrim me pikap

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 21:43 ,

Shes Nisan Almera 1.5dci

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 01:02 ,

Shitet Nissan Almera 2001

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 10:11 ,

Nissan Almera 2.2 dci RKS

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Nën 12:42 ,

Shes Nissan almera

450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Tet 00:11 ,

nissan almera

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Tet 23:20 ,

Shitet Nisan Almera

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Tet 16:56 ,

Shes nissan almera

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Tet 12:44 ,

Shes nissan almera

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Sht 21:48 ,

Nissan Almera benzin

1 050 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Gush 11:18 ,

NISSAN ALMERA DIZEL 2001 RKS

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 15:57 ,

nissan alamera

650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Korr 22:57 ,

Auto pjese Auto diagnoze per vetura Japoneze

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Maj 13:40 ,

Nissan Almera

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 22:19 ,

Nissan Almera 1.5 D 2006

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 15:57 ,

Nissan almera 2.2 dizel

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 22:42 ,

Shitet Nissan Almera ose ndrroj

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Tet 23:08 ,

Shitet Nissan almera 1.6 16v URGJENT EKSTREM LIR

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 21:22 ,

Shitet Nisan Almera 1.6 benzin 16v

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Tet 20:48 ,

Nissan Almera

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 11:36 ,

Nissan Almera 1.5 Dci bej ndrrim

3 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Sht 22:09 ,

Vetura shum e rujten

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Gush 10:12 ,

Nissan Almera Tino dizel

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Gush 16:20 ,

Shes nissan almera tino 1.8 benzin

2 399 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Korr 10:31 ,

700€

700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 15:26 ,

Shitet Nisan Almera 1.5 dci bej ndrrim

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Korr 17:23 ,

Shitet nisan almera. Ne gjendje shum te mire

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 22:50 ,

Nissan Almera

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 09:24 ,

Nissan almera 2.2 dci

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Maj 13:30 ,

Nissan Almera

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Mar 15:38 ,

Shitet Nissan almera

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Jan 15:21 ,

u shit Nisan almera Diesel

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Dhj 09:37 ,

Nissan almera

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Dhj 23:53 ,

Nissan almera

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Dhj 23:08 ,

NISSAN MIKRA1.5 DCI PER PJES

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Tet 00:49 ,

Nissan Almera 2.2 DCI - 2006

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Tet 16:43 ,

Nissan Almera

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Gush 21:03 ,

uuuu SHITT Nisan Almera 2.0 Dizel Me Klim - 2000

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Qer 21:17 ,

Nissn

2 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 23:41 ,

Nissan Almera

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Qer 17:46 ,

Nissan Almera 1.5 disel

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj almera | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione