astra j | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 199
Audi , 3
BMW , 3
Renault , 3
Peugeot , 2
Jaguar , 1
Nissan , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe astra j,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj astra j Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:40 ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI NGA GJERMANIA 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:38 ,

Opell astra 1.7 dizell viti 2011

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:52 ,

Shes ndrroj golf 6 2.0 tdi 140 ps

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:47 ,

OPEL ASTRA J 2011 1.7 CDTI 2011

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:39 ,

Opel Astra J

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:38 ,

Opel Astra J

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:38 ,

Opel Astra J

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:38 ,

Opel Astra J

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:38 ,

Opel Astra J

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:38 ,

Opel Astra J

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:38 ,

Opel Astra J

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:38 ,

Opel Astra J

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:08 Shitorja ,

Opel Astra automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:19 ,

Passat B5 Limuzine - RKS (Korrik 2021)

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:48 ,

Shes Jaguar XF 3.0 Diesel Me Dogan

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:06 Shitorja ,

Opel Astra J 2.0 CDTI AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Maj 01:51 ,

Opel Astra 2.0-CDTI ‘AUTOMATIK’

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 00:38 ,

Opel Astra J 2.0 CDTI Automatik 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 18:34 ,

Shitet Opel Astra J 1.7 CDTI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 11:16 ,

Shitet Opel Astra J 1.7 CDTI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 11:15 ,

Shitet Opel Astra J 1.7 ECOflex 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 23:42 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Maj 13:05 ,

SHES OPEL ASTRA j 1.7 DIZEL I SAPO DOGANUAR

64 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 08:39 ,

GOLF SPORTSVAN 2.0 TDI Blue motion VITI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 11:56 ,

u shit u shit flm MERREJEP

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 15:13 ,

Opel Astra J | 2010 | CDTI | 1.7 nafte

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 18:50 ,

Astra j 1.7 viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 18:15 ,

Opel Astra J 1.7CDTI EcoFlex RKS���� FULL

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 11:09 ,

Shitet dhe ndrrohet

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 13:49 ,

Opel Astra - J ECOFLEX

11 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Pri 08:38 ,

Pjese per Opel Astra J 1.7 CDTI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 16:56 ,

Shitet Opel Astra J - 1.7 CDTI

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Pri 13:41 ,

Shitet Opel Astra J

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 16:09 ,

U shiit !

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Pri 20:09 ,

SHES OPEL ASTRA ECOFLEX

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Pri 10:06 Shitorja ,

Opel Astra J 1.7 CDTI

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Mar 14:55 ,

Shitet opel astra J model 2012

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Mar 12:28 ,

U SHIT FLM GOLF 5 1.9 TDI 77KW DSG Viti 2006 RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 20:07 ,

PEUGEOT 1007 1.4 Dizel VITI 2006 RKS 1 vit

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 23:06 ,

Opel Astra-J 1.4 turbo benzin / LPG -rks

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 20:31 ,

I SHITUR - AUTO SALLONI GAGI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 22:02 ,

Shes Opel astra J Automatik viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 14:26 ,

Opel Astra 1.7 cdti

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 18:06 ,

Opel Astra J 2.0 CDTI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 09:07 ,

Shitet vetura Opel Astra J Series 1.7 (Facelift)

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Shk 13:47 ,

U SHIT FLM C 220 CDI -BLUEFICENCY - AUTOMATIC - TIPTRONIK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 14:32 ,

I SHITUR - AUTO SALLONI GAGI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj astra j | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

astra j Astra j Astra J Astra J astra j Astra j

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione