audi 4 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 2039
VW Volkswagen , 1290
Opel , 323
BMW , 274
Peugeot , 96
Renault , 95
Ford , 85
Fiat , 71
Citroën , 50
Seat , 35
Alfa Romeo , 27
Škoda , 26
Jeep , 21
Hyundai , 18
Smart , 17
Toyota , 16
Volvo , 13
Mazda , 10
Acura , 10
Porsche , 9
Nissan , 8
Rover , 8
Suzuki , 7
Chrysler , 6
Kia , 5
MINI , 4
Ssangyong , 4
Lancia , 4
Chevrolet , 4
Honda , 3
Daihatsu , 3
GMC , 3
Dacia , 2
Alpina , 2
Aixam , 2
Isuzu , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
Daewoo , 1
MG , 1
Subaru , 1
Ferrari , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi 4,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi 4 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 02:19
Linku:
,

Ford transit connect

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:09
Linku:
,

Shitet Audi SQ5 3.0TDI Competition Quattro 3xS-Line 326ps

35 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Pri 09:44
Linku:
,

Mercedes Benz e220 CDI Blueefficiency automatik RKS

11 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 01:42 ,

Passat B5 Limuzine - RKS (Korrik 2021)

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:37 ,

Opel Astra H 1.7 CDTI dizell viti 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:36 ,

Vw golf 6 2.0 TDI-GTD-DSG automatik viti 2012

13 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:21 ,

Passat CC 2014 R-Line Full options��������

14 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:31 ,

AUDI A4 2.0 AUTOMATIK

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:24 ,

Peugeot 3008 1.6 hdi. 2010 (regjistrimi i pare)

6 444 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:39 Shitorja ,

AUDI A4 3.0 TDI AUTOMATIK 2013 FULL OPCIONE

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:27 ,

Audi A8 3.0 TDI QUATTRO FULL EXTRA

18 000 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:27 ,

SHES PIKAP RENAULT KANGO NE GJENDJE PERFECTE

1 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:15 ,

Renault Laguna 1.9 dci 2003

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 22:52 ,

SHITET SEAT IBIZA .1.2 BENZIN ,8 MUJ RKS

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:51 ,

Audi A4 2.0 TDI FULL EXTRA ��������

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:51 ,

Kem Pjes Per te Gjitha Llojet e Veturave

500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:50 ,

MERCEDES E300 - BLUETEC - VITI 2013 - AUTOMATIK F1 -

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 ,

Shitet BMW 2.0 Dizel

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:34 ,

Nissan Primera 2.0 Benxin Pa Dogan

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:34 ,

Kia Carnival 2.9 CRDI 7 Ulse Automatik

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:22 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 390 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:22 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:19 ,

CRAFTER 2.0 TDI VITI 2013 PA DOGAN boj ndrrim

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:57 ,

Blej vetura pa dogan Golf Audi, pasat, (ThaqiAutombiles)

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 21:56 ,

shitet golf 7 disel 1.6Tdi blumotion automatik dsg pa dogan

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:56 ,

Shitet golf 6 GTD Disel 2.0Tdi automatik dsg viti 2012 dogan

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:51 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:51 ,

VW CADDY MAXI 2.0 TDI ME 5 ULSE

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:51 ,

Caddy TDI model 2013 i doganuar me TVSh

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:51 ,

Caddy tdi 2012 me pes ulese + TVSH

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:51 ,

Renault Megane 1.5 dci Dizel 2003.

2 050 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:51 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:51 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:43 ,

SHES AUDI A 4 3.0 TDI AUOTMATIK RKS 11 MUJ

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:32 ,

Audi 80 dizell 1.6 ka 4muj rregjistrim

750 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:31 ,

Shes ose ndrroj Audi A6 Quattro Automatik rks 1 vit

5 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi 4 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • audi 4 në kategorinë Vetura | Audi | QUATTRO
  • Audi 4 në kategorinë Vetura | Audi | A6
  • audi 4x4 në kategorinë Vetura | Audi | A6
  • Audi 4 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz
  • Audi 4 në kategorinë Vetura | Zastava
  • Audi 4x4 në kategorinë Vetura | Audi | QUATTRO
  • Audi 4 në kategorinë Vetura | Daewoo
  • audi 4 në kategorinë Vetura | BMW | Seri 2
  • Audi 4 në kategorinë Vetura | Audi | A4

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione