Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

audi 99 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 92
Opel , 12
BMW , 5
Fiat , 3
Peugeot , 3
Acura , 1
Rover , 1
Volvo , 1
Ford , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi 99,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi 99 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:29
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 16:29 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:12 Vetura , Ferizaj

FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:07 Vetura , Gjilan

Audi A4 2.0 TDI

1 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:00 Vetura , Gjilan

Audi A6 1.9 Dizel rks 10 muj vp 1999

2 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:28 Vetura , Prishtinë

Audi Q3 2.0 Tdi Automatik S_Tronic 2016 Quattro

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:53 Vetura , Vushtrri

AUDI A3 FACELIFT

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 22:03 Vetura , Prishtinë

T4 1.9 turbo

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Shk 21:37 Vetura , Ferizaj

��•AUDi ii SHiTUR ��

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 11:28 Vetura , Ferizaj

Shitet audi a3 1.8 benzin turbo

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Dhj 18:10 Vetura , Gjakovë

Shes

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Dhj 09:28 Vetura , Gjakovë

She's audi a4 1.9 automatic

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Dhj 12:00 Vetura , Gjakovë

She's audi a4 1.9 automatic

3 290 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Dhj 19:19 Vetura , Ferizaj

BLEJ GOLFA 5 DHE 6 PA DOGAN--- PER PJES

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Dhj 10:52 Vetura , Gjakovë

Audi A6

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Tet 23:37 Vetura , Pejë

Golf 4 1.9 tdi dizell me i te kuqe viti 98

4 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Tet 00:51 Vetura , Ferizaj

Blej te gjitha llojet e veturave pa dogan

2 333 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
27 Sht 18:37 Vetura , Prishtinë

Passat 1.9 tdi pa dogan tel 044 11 30 16

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Korr 22:40 Vetura , Vushtrri

AUDI A6 - RKS 1 VIT - TIP-TOP

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 22:40 Vetura , Mitrovicë

AUDI A6 - RKS 1 VIT - TIP-TOP

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 22:48 Vetura , Ferizaj

audi a3

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: > 500 000
25 Shk 15:36 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Peugeot 1007 diesel 1.4 hdi RKS Full

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 18:10 Vetura , Drenas

Pjes per audi a4 1.8b, Reno Clio 99 1.2b

123 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Shk 14:20 Vetura , Skenderaj

Audi a6 2.5 TDI

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Tet 20:25 Vetura , Ferizaj

Audi A4 1.9TD(I) PA DOGAN

1 050 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 14:25 Vetura , Ferizaj

Audi A4 1.9TD(I) PA DOGAN

1 050 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 20:22 Vetura , Ferizaj

Audi A4 1.9 TD(I) PA DOGAN

1 050 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 14:47 Vetura , Ferizaj

Audi A4 1.9 TD(I) PA DOGAN

1 050 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 02:29 Vetura , Ferizaj

Audi A4 1.9 TD(I) PA DOGAN

1 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 15:12 Vetura , Ferizaj

Audi A4 1.9 TD(I) PA DOGAN

12 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 21:57 Vetura , Ferizaj

Audi A4 1.9 TD(I) PA DOGAN

12 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 01:56 Vetura , Ferizaj

Audi A4 1.9 TD(I) PA DOGAN

12 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 11:11 Vetura , Ferizaj

Audi A4 1.9 TD(I) PA DOGAN

12 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 01:29 Vetura , Ferizaj

Audi a4 1.9 TD(I) PA DOGAN

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 19:38 Vetura , Ferizaj

Audi a4 1.9 TD(I) PA DOGAN

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 09:27 Vetura , Gjilan

BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT VW BMW AUDI

14 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Qer 07:46 Vetura , Ferizaj

audi a3 1.9 tdi rks 5 muj

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 19:35 Vetura , Drenas

shitet audi a3

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Pri 11:33 Vetura , Prishtinë

Golf 4 1.9 tdi rks 7 muj

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 07:57 Vetura , Lipjan

Audi A6 2.4 Benzin Viti 99 Regjistrim 4 Muj

1 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 15:37 Vetura , Prishtinë

bmw 320 2.0 dizel rks m performance

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 14:21 Vetura , Ferizaj

Pjes per audi, golf , pollo,

7 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Tet 12:49 Vetura , Therandë

audi a4 4x4 2.4 benzin v6

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 15:50 Vetura , Gjilan

Ushitttt

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Sht 12:14 Vetura , Pejë

Gollf 4 1.9

3 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 19:08 Vetura , Prishtinë

Volvo S40 1.9 RKS

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 09:12 Vetura , Besianë

audi A3 1.6 dizell viti 2011

5 800 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 09:44 Vetura , Lipjan

Opel Aster

1 955 EUR

25 Korr 18:26 Vetura , Lipjan

Opel Aster

1 955 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Korr 13:28 Vetura , Prizren

Audi a4 dizel

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi 99 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione