audi A3 2014 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 71
BMW , 5
Suzuki , 1
Peugeot , 1
Ford , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi A3 2014,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi A3 2014 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:58 ,

Audi A3 2.0 TDI 2014

Histora e veturës

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:49 ,

AUTO PJESË " AUDI - VW - SKODA - SEAT "

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 06:45 Shitorja ,

Porsche Panamera 3.0D Face Lift Viti 2014 Me Dogan

Histora e veturës

44 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Korr 14:36 ,

AUDI A3 1.6 TDI STRONIK **Mtrix**

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 09:32 ,

Shitet Audi A3 1.6 Automatik Stronic 2014

Histora e veturës

12 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 09:31 ,

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION R line 2014 NDRRIM I MUNDSHEM

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 19:17 ,

Audi A3 2.0 TDI 2014 Pa Dogan

Histora e veturës

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 13:47 ,

Audi A3 S line

Histora e veturës

17 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Korr 22:52 ,

VW GOLF VII 2,0 SPORTVAN COMFORTLINE

Histora e veturës

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Korr 15:52 ,

VW ARTEON 2.0 TDI SCR DSG R-LINE (3H)

Histora e veturës

30 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Korr 16:49 ,

AUDI A3 2.0 TDI S-TRONIC I DOGANUAR

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Korr 11:45 ,

Polo 1.4 TDI Bluemotion

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 21:05 ,

Audi A3

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Qer 10:43 ,

AUDI A3 2.0 TDI SPORBACK

Histora e veturës

19 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Qer 10:43 ,

VW Passat 2.0 TDI DSG

Histora e veturës

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Qer 18:13 ,

Shitet Audi A3 automatik 2.0 me dogane & homologim!

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 16:32 ,

AUDI A6 3.0 TDI S TRONIKC

Histora e veturës

29 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Qer 16:31 ,

VW GOLF VII 1.6 COMFORTLINE

Histora e veturës

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
14 Qer 16:31 ,

MERCEDEZ BENZ E300

Histora e veturës

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 16:21 ,

AUDI A3 2.0 TDI

Histora e veturës

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Maj 20:41 ,

Audi A3 1.6Tdi 6Shpejtsi 2014 Rks 6muj regjistrim

Histora e veturës

10 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 14:14 ,

Shitet Audi A3 S-line Quattro 184ps

Histora e veturës

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 20:46 ,

Audi

Histora e veturës

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Pri 08:25 ,

Shes fara .(Drita) te modeleve. Te. Reja

Histora e veturës

100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 13:31 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Histora e veturës

13 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 13:31 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Histora e veturës

13 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 14:38 ,

Audi A3 sportblek quatro 2.0 dizell

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 08:59 ,

VW Caddy max 1.6tdi Dsg 2014

Histora e veturës

7 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Mar 19:03 ,

Audi A3 Sport-Back 2.0 TDI 2013

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 00:18 ,

Audi a3

Histora e veturës

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Mar 14:43 ,

AUDI A3 2.0 TDI AUTOAMATIK SPORTBACK

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 13:36 ,

VW Caddy 1.6tdi 2014, i sapo doganuar RKS.

Histora e veturës

6 750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 00:07 ,

Mercedes Benz E 400 CDI V8

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Jan 13:26 ,

URGJENT SHITET

Histora e veturës

12 900 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Jan 00:09 ,

Golf 7 2014

Histora e veturës

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 08:02 ,

Golf 7 2014

Histora e veturës

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 14:48 ,

Golf 7 2014

Histora e veturës

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Jan 11:17 ,

Golf 7 2014

Histora e veturës

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Jan 10:26 ,

Golf 7 2014 full

Histora e veturës

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Dhj 09:39 ,

Golf 7 2104 Automatik

Histora e veturës

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Dhj 22:24 ,

Golf 7 2014

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Dhj 07:58 ,

Golf 7 automatik

Histora e veturës

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi A3 2014 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione