audi a3 1.8 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 124
Ford , 26
Opel , 9
Fiat , 3
Peugeot , 3
BMW , 1
Škoda , 1
Hyundai , 1
Volvo , 1
Renault , 1
Lancia , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi a3 1.8,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi a3 1.8 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 17:56 ,

Passat 1.8 Benxin Plin 8 Muj RKS

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:19 ,

Ford pikap 1.8 disel

Histora e veturës

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:00 ,

AUTO PJESË " AUDI - VW - SKODA - SEAT "

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 23:30 ,

Shitet opel vectra B 1.8

Histora e veturës

1 050 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Sht 19:40 ,

U shit Audi A3 v 2000 1.8 b gas automatik

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Sht 17:21 ,

Audi A3

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Sht 20:37 ,

HYUNDAI HUYNDAI SANTA FE 2.2 DIESEL

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Sht 20:33 ,

Audi a3 1.8 benzin

Histora e veturës

700 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 13:33 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

Histora e veturës

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Sht 01:13 ,

Ford transit connect 1.8tdci 2012

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Gush 00:35 ,

Audi A3 1.8 TFSI S-LINE

Histora e veturës

9 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Gush 20:33 ,

Audi a3

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Gush 11:04 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

Histora e veturës

10 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Korr 08:36 ,

Passat 2 1.8 plin/benzin

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 12:24 ,

Audi A8 (SHITUR)

Histora e veturës

11 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 09:24 ,

Pompa.t.benxines..per vw.opell.golf.audi.etj .etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:23 ,

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

Histora e veturës

50 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 02:54 ,

SHITET AUDI A3

Histora e veturës

1 999 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Qer 21:35 ,

Audi A3 1.8 T

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 22:08 ,

Audi A3 1.8 Benzin 160 PS vitit 2012

Histora e veturës

5 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 21:49 ,

Audi A3 1.8 Benzin 160 PS vitit 2012

Histora e veturës

5 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 21:20 ,

Audi A3

Histora e veturës

5 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 21:15 ,

Audi A3

Histora e veturës

5 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 21:15 ,

Audi A3

Histora e veturës

1 999 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 02:19 ,

Ford transit connect

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 12:20 ,

Audi A3 STurbo

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Maj 20:13 ,

Shes audi A3

Histora e veturës

1 999 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 19:48 ,

Bmw e36

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Maj 12:26 ,

Shitet audi a3

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 22:38 ,

Passat 2 RKS deri 29/05/2021

Histora e veturës

890 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 20:59 ,

SHITET AUDI A3

Histora e veturës

1 999 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 17:53 ,

VOLVO V50 1.6 dizel

Histora e veturës

3 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Pri 08:17 ,

Audi A3 1.8 benxin turbo

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Pri 08:23 ,

Ushit..u shittttttt.Gollf.3.1.9 dizell

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 16:14 ,

Shitet.(Ford.eskord).(1.8.dizell)viti.prodhimit.92

Histora e veturës

580 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 08:09 ,

Motorr.2.5 dizell per mercedesa.124.190.250.300

Histora e veturës

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Mar 14:09 ,

Urgjent 1 vit rks dizell gjende perfekte

Histora e veturës

2 399 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 21:06 ,

Shes rimorkjo per vetur-Mundesi ndrrimi

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 08:53 ,

Pomp.e.benxines.me.rrym.per.mercedes..benx

Histora e veturës

35 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 23:18 ,

Audi A3 1.8 T viti 2001

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Mar 14:41 ,

Shes.pjes.per.kombi.t2.t3.me qmim te arsyshum

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 14:36 ,

Llanjak.per.gollf 2.gjeta.pasat.etj.dizell.benxin

Histora e veturës

30 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Shk 18:40 ,

Audi A3 2008

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 18:35 ,

Jan....shitt

Histora e veturës

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 16:17 ,

Shes.fellne.R.13.me 4. Shtrafa.ndrim.me.14.15.she

Histora e veturës

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 13:47 ,

Jan shit

Histora e veturës

135 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 13:47 ,

U shit

Histora e veturës

40 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi a3 1.8 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione