audi a3 2000 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Audi , 32
Opel , 5
BMW , 5
Fiat , 4
Renault , 4
Ford , 2
Mazda , 1
Seat , 1
Smart , 1
Dje 22:18 ,

BLEJM VETURA RKS CH DE AKSIDENT DEFEKT AUTO24h����

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:24 ,

Audi a4 2.5 TDI

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:23 ,

Renault Clio 1.4 Benxin

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:20 ,

Opel Zafira 1.8 Benxin 1 VIT RKS

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:17 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DHE RKS ��

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 09:15 ,

AUTO PJESË " AUDI - VW - SKODA - SEAT "

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 22:10 ,

Mercedes A170 RKS 02/2021

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 17:13 ,

Pjes Per polo 1.4 16V 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Tet 20:40 ,

AUDI A3 2016 2.0 AUTOMATIK DIESEL

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Tet 12:06 ,

Audi a3

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Tet 01:16 ,

Ford Fiesta 1.6 16V Sport /Klim/ABS

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 17:19 ,

Shitet audi tel:044775238

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 11:33 ,

shitet audi a3 ngjendje perfekte

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 10:36 ,

BMW 530D viti 2000

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 10:59 ,

Pjesë për vw bora ose shitet komplet

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 02:57 ,

Shes Opel Combo Pikap Regjistrim deri ne gusht

890 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 21:02 ,

pikap ford

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Maj 20:47 ,

U shitt

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 20:47 ,

Uu shittt

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 20:47 ,

U shitt

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 13:01 ,

opel vektra 2.0 dizel pa dogan

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 23:28 ,

Shitet Fiat puntoo viti 2000.

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Shk 11:46 ,

U SHIT FLM GOLF 4 1.9 TDI Viti 2000 RKS

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Dhj 13:56 ,

golf 2 gti

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 22:20 ,

Uuu Shitt AUDI A3 1.6 Benzin 74Kw KLIMATRONIK-2000

790 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 17:09 ,

Shitet audi a3 96kw 131ps mundesi ndrrimi

3 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 20:35 ,

Uuu shiitt

2 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Sht 20:54 ,

GOLF 4 ( URGJENT )

2 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Gush 14:13 ,

U Shit Nga Endriiti

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Gush 13:30 ,

golf 2 gti

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Korr 14:56 ,

RENO TWINGO 1.2 ME REGJISTRIM ( URGJENT )

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Qer 22:48 ,

Seat Alhambra (Sharan) 1.9 TDI

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 20:19 ,

Shes audi A3

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 22:04 ,

U shit Nga Endriti

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 16:28 ,

Smart

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Jan 18:24 ,

VW T4 2.4

2 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 20:08 ,

audi a3 viti 2000 1.9 tdi

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Dhj 21:23 ,

U SHIT NGA BUNA SH.P.K.......BMW 2009 nga Zvicrra

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 20:37 ,

Bleje nje veture familjare

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Gush 18:16 ,

AUDI A3, 1.9 Dizell, S Line

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Gush 20:12 ,

Audi A4

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Qer 14:47 ,

Shitet - Audi A3

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 03:40 ,

VW Polo

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Maj 11:18 ,

Shes Rimorkion

270 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 16:55 ,

Audi A3 1.9TDI Viti 2000

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 00:09 ,

Golf IV - TDI (DI) 2001

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Kërkime të ngjashme

Audi a3 2000 audi a3 2000

Në fillim