Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

audi b4 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 1125
Opel , 10
BMW , 5
Acura , 3
Škoda , 3
Fiat , 2
Ford , 2
Peugeot , 2
Citroën , 1
Hyundai , 1
Renault , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi b4,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi b4 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:18 Vetura , Mitrovicë

Shitet Toka

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:17 Vetura , Vushtrri

Shitet Toka

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:09 Vetura , Gjakovë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 22:09 Vetura , Drenas

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:08 Vetura , Prizren

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:09 Vetura , Mitrovicë

Blejm Vetura 200 Deri 1000€

1 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:16 Vetura , Fushë Kosovë

blej kerre te aksidentuara

Dje 17:12 Vetura , Pejë

Blej vetura te aksidentuara

Dje 17:11 Vetura , Prishtinë

blej vetura te aksidentuara

26 Sht 21:15 Vetura , Mitrovicë

Shes Kuk Terheqse Per Audi 80 B4

50 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Sht 21:14 Vetura , Mitrovicë

pjes per audi 80 b4 tdi

6 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Sht 21:06 Vetura , Mitrovicë

pjes per audi 80 b4 tdi

6 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Sht 20:41 Vetura , Mitrovicë

Pjes per audi b4 b2 1985

7 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Sht 15:49 Vetura , Lipjan

Audi 80 b4 2.0 benzin

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Sht 18:23 Vetura , Besianë

Audi b4 1,9 tdi rks 6 muj

1 650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 10:58 Vetura , Mitrovicë

Shes Fellne Per Audi 80 B4

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 10:58 Vetura , Mitrovicë

Pjes audi b4 1.9 tdi

5 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 10:58 Vetura , Mitrovicë

pjes per audi 80 b4

10 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 10:57 Vetura , Mitrovicë

shes pjes per audi 80 b4 dizell/benzin

7 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Sht 10:56 Vetura , Mitrovicë

pjes per audi 80 b4 tdi

6 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 10:56 Vetura , Mitrovicë

Pjes per audi b4 tdi

5 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Sht 10:52 Vetura , Mitrovicë

pjes per audi b4 1.9 tdi

7 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 13:40 Vetura , Prishtinë

Audi b4 1,9 tdi rks 6 muj

1 650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Sht 23:36 Vetura , Prishtinë

AUDI B4 TDI

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Sht 23:01 Vetura , Prishtinë

shes audi A6 3.0 benzin

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 22:24 Vetura , Gjakovë

Audi 80 B4

950 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Sht 12:17 Vetura , Prishtinë

Audi b4

2 450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Sht 21:11 Vetura , Prizren

Motorra 1.6 dizell per golf 2.3.gjeta.audi 80 t2 t3 etj

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Sht 21:42 Vetura , Prishtinë

Audi b4 1 9 tdi rks 6 muj

1 650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Sht 11:47 Vetura , Prishtinë

WV Beetle (Buba)

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 11:27 Vetura , Besianë

Skoda Fabia

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Sht 17:17 Vetura , Prishtinë

Audi b4 1,9 tdi rks 6 muj

1 750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Sht 12:06 Vetura , Besianë

Audi b4 1 9 tdi rks 6 muj

1 750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Sht 22:13 Vetura , Besianë

Skoda Fabia

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Gush 10:41 Vetura , Mitrovicë

pjes per audi 80 b4 tdi

5 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Gush 13:15 Vetura , Prishtinë

Audi B4 1.9 Tdi Rks 1 Vit

1 950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Gush 12:41 Vetura , Drenas

Audi b4 1.9 turbo rks i skadum 049450880

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Gush 03:57 Vetura , Mitrovicë

Shes Audi 80

1 300 EUR Price Reduced

15 Gush 12:57 Vetura , Prishtinë

AUDI B4 TDI

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Gush 23:22 Vetura , Prishtinë

AUDI B4 TDI

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Korr 23:15 Vetura , Viti

Audi b4 a6 2.5 tdi 4x4

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Korr 10:12 Vetura , Prizren

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Korr 04:12 Vetura , Prizren

Motorra.1.9 dizel per golf gjeta audi 80 t2 t3 t4 etj

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Korr 21:34 Vetura , Fushë Kosovë

Audi b4

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 00:59 Vetura , Ferizaj

Shitet Audi b4 2.0 benzin/plin

1 350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Korr 09:21 Vetura , Skenderaj

Blejm te gjitha markat e veturave

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 00:15 Vetura , Mitrovicë

pjes per audi 80 b4 1.9 tdi

9 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Korr 21:38 Vetura , Mitrovicë

shes pjes per audi b4 1.9 tdi

8 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Korr 16:40 Vetura , Deçan

deçan audi b4 ne shitje

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 400 000 - 449 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi b4 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • audi b4 në kategorinë Vetura | Audi | Coupé
  • Audi b4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Vento
  • audi b4 në kategorinë Vetura | Audi | A6
  • Audi b4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Polo
  • Audi b4 në kategorinë Vetura | Ford | Ka
  • Audi b4 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Audi b4 në kategorinë Vetura | Audi | Cabriolet
  • audi b4 në kategorinë Vetura | Audi | RS-modele
  • Audi b4 në kategorinë Vetura | Audi | 80
  • Audi b4 në kategorinë Vetura | Audi | QUATTRO

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione