Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

b4 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 1203
Opel , 10
BMW , 5
Acura , 3
Fiat , 2
Ford , 2
Peugeot , 2
Citroën , 1
Hyundai , 1
Renault , 1
Suzuki , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe b4,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj b4 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:25 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:25 Vetura , Skenderaj

Blejm te gjitha markat e veturave

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:25 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:24 Vetura , Prizren

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:24 Vetura , Kaçanik

Blejm vetura te aksidentuara

10 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 11:23 Vetura , Klinë

Blejm vetura te aksidentuara

12 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:23 Vetura , Prizren

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:27 Vetura , Gjakovë

SHITET

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:04 Vetura , Gjakovë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 22:04 Vetura , Drenas

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:26 Vetura , Drenas

Shitet Audi B4 1.9 TDI

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:16 Vetura , Lipjan

PASSAT B4 1,9TDI

2 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 00:07 Vetura , Mitrovicë

Shes Fellne Per Audi 80 B4

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Mar 21:39 Vetura , Mitrovicë

Blejm Vetura 300 Deri 1000€

1 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 21:27 Vetura , Mitrovicë

Shes Kuk Terheqse Per Audi 80 B4

50 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Mar 11:17 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 5 2.0 TDI KLIM RKS 5 muj 044896738

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 20:00 Vetura , Mitrovicë

Pjes per audi b4 tdi

5 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Mar 18:11 Vetura , Mitrovicë

pjes per audi b4 1.9 tdi

7 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 22:41 Vetura , Prizren

Fellne ( R16 )per Gollf 4 pollo audi.a3 bora seat etj

165 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 22:28 Vetura , Prizren

Shes ose ndrroj audi b4 dizell gjendje shum t mir

1 450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 22:20 Vetura , Prizren

Shes.Motorra.1.9 dizell.golf.2.3.gjeta.audi80 t2.t3 t4

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 17:45 Vetura , Mitrovicë

pjes per audi 80 b4 1.9 tdi

9 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Mar 17:39 Vetura , Mitrovicë

pjes per audi 80 b4 tdi

6 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 16:27 Vetura , Mitrovicë

pjes per audi 80 b4 tdi

5 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 16:23 Vetura , Mitrovicë

pjes per audi 80 b4 tdi

6 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 15:52 Vetura , Prizren

Tapacira.per..golf.2.jeta 4.copa.

5 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 15:51 Vetura , Prizren

Bateri ,(100 amper ) gjendje perfekte (50 €)

50 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Mar 20:56 Vetura , Mitrovicë

pjes per audi 80 b4

10 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Mar 18:14 Vetura , Prishtinë

Shes Audi B4 1.9 TDI Regjistrim 7 Muj

1 680 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 10:07 Vetura , Rahovec

Blejm vetura

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 10:07 Vetura , Prishtinë

Blej vetura te aksidentuara me defekt dhe pa dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Mar 10:03 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 18:42 Vetura , Gjakovë

Audi 80 B4

999 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 18:30 Vetura , Prizren

Shitet WV Passat B4

Viti: 1994
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
07 Mar 20:38 Vetura , Prishtinë

shes audi b4

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Mar 15:45 Vetura , Prizren

Shitet WV Passat B4

Viti: 1994
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
01 Mar 17:41 Vetura , Prizren

Shitet WV Passat B4

Viti: 1994
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
28 Shk 09:07 Vetura , Mitrovicë

pjes per audi 80 b4 tdi

6 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Shk 21:29 Vetura , Prizren

Jan shit

10 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 21:41 Vetura , Mitrovicë

shes pjes per audi 80 b4 dizell/benzin

7 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Shk 15:46 Vetura , Mitrovicë

Pjes audi b4 1.9 tdi

5 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 13:51 Vetura , Mitrovicë

shes pjes per audi b4 1.9 tdi

8 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 19:13 Vetura , Prishtinë

SHES AUDI B4 1.9 DIZELL VITI PRODHIMIT 1993 SAKT RKS 1 VJET

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 13:16 Vetura , Mitrovicë

Auto Pjes & Servis Te Naseri

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 22:04 Vetura , Mitrovicë

Pjes per audi b4 b2 1985

7 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Shk 17:02 Vetura , Prishtinë

SHES AUDI B4 1.9 DIZELL VITI PRODHIMIT 1993 SAKT

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 20:35 Vetura , Lipjan

Audi b4

85 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 18:51 Vetura , Prizren

blej vetura komba veq [ vw ] [ audi ] [ mercedes ]

500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Shk 18:42 Vetura , Fushë Kosovë

Audi 80 B4

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj b4 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

b4 b4 B4 B4 B4 b4 b4 B4 b4 b4

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione