Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

benzin | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 11775
Opel , 9581
Audi , 3473
Renault , 2419
Fiat , 2345
BMW , 1917
Ford , 1878
Peugeot , 1778
Mercedes-Benz , 1777
Citroën , 833
Seat , 541
Alfa Romeo , 361
Suzuki , 306
Hyundai , 294
Škoda , 293
MINI , 286
Chevrolet , 284
Mazda , 258
Nissan , 252
Mitsubishi , 241
Smart , 240
Toyota , 216
Volvo , 203
Jeep , 184
Chrysler , 169
Honda , 165
Rover , 161
Kia , 152
Daewoo , 144
Lancia , 105
Land Rover , 104
Acura , 84
Lada , 76
Jaguar , 66
Dacia , 50
Yugo , 50
Porsche , 49
Saab , 45
Daihatsu , 44
Dodge , 39
Zastava , 37
Subaru , 33
Isuzu , 22
MG , 22
Cadillac , 20
Alpina , 20
Aixam , 19
GMC , 13
Artega , 11
Hummer , 10
Lincoln , 8
Infiniti , 8
Bentley , 8
Proton , 7
Ferrari , 7
Wartburg , 6
Pontiac , 6
Buick , 5
Piaggio , 5
Grecav , 4
Bugatti , 4
Corvette , 4
Tata , 4
TVR , 3
Plymouth , 3
UAZ , 3
BAIC , 2
Maserati , 2
Ssangyong , 2
Lexus , 2
Spyker , 1
Lotus , 1
Talbot , 1
Wiesmann , 1
Trabant , 1
Maybach , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benzin,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj benzin Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:17 ,

Ford Focus

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:12 ,

Shite Vetura Opel Corsa 1.4 Benzin Automatik

10 000 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 18:04 ,

peugeot 308 benzin 1.6 me rks

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:01 ,

RENO TWINGO RKS DERI ME 07/03/2023

1 150 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:54 ,

Fave kadi 2006 Rks 1.6 benzin xh perfekte

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:33 ,

Fiat punto 1.2benzin RKS 04 2023

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:24 ,

Shes Audi 80 Urgjent

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:20 ,

Golf 6 2.0 tdi anglez padogan

35 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:17 ,

MERCEDES C-180(AUTOMATIK)

2 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:17 ,

Golf 6 1.6 tdi anglez padogan

33 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:05 ,

BMW X1 - 2.0 SDRIVE - RKS - VITI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:02 ,

BMW 318 - DIZELL 2.0 -RKS - VITI 2009 -

6 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:44 ,

Shitet Golfi 3 1.6 Benzin 1994 Rks

1 350 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:44 ,

passat 3c fsi 2.0 automatik dsg

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:43 ,

VW GOLF VII 1.6 TDI BLUEMOTION RKS ~ 2016

10 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:43 ,

• GOLF VIII 2.0 TDI AUTOMATIC •

32 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:37 ,

Opel astra

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:29 ,

SHES OPEL CORSA 1.2 BENZIN VITI 1995

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:29 ,

SHES OPEL ASTRA BENZIN 1.6 VITI 1999

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:29 ,

SHES DAIMLER CHRYSLER 1.6 BENZIN VITI 2002 RKS 6 MUJ

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:28 ,

CITROEN C4 1.6 E-hdi AUTOMATIK 103.000KM I DOGANUAR 2014

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:28 ,

CITROEN C3 1.6 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:28 ,

U shitt flmm

1 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:09 ,

Fiat 500 1.4 benzin

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:07 ,

Defender 2.7 4X4

Viti: 1994
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:06 ,

BMW ����

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:06 ,

Golf 7.5

18 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:02 ,

044932597

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:53 Shitorja ,

Peugeot 208

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:49 ,

Renault clio

750 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:43 ,

SMART FORTWO AUTOMATIK RKS 2001

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:43 ,

Shitet

8 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:39 ,

Shitet

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:36 ,

Shitet

8 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:26 ,

shitet

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:26 ,

POLO 1.4 BENZIN

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:22 ,

Range Rover Evoque S4 Benzin 2.0 Viti 2012 RKS

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:07 ,

Citroen C3, 1.6 Benzin me 1 vit Regjistrim

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:03 ,

Citroen DS3 1.6 turbo sport 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:02 ,

BMW 335i E93 AUTOMATIK M-Packet Sport I doganuar

13 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:50 ,

SHES SEAT IBIZA 1.4 BENZIN RKS ME KLIM SHUM I RUJTUM

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:47 ,

Fiat Punto 1.2 Benzin

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:47 ,

Fiat punto 1.2 Benzin

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:47 ,

SHES MERCEDES A KLAS 160 BENZIN ME KLIM I RUJTUM

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:47 ,

SHES CITROEN C3 1.4 BENZIN RKS ME KLIM TRONIK SHUM I RUJTUM

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:47 ,

SHES NISAN MICRA 1.2 BENZI RKS 195 KM V.P 2005 I RUJTUM

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:47 ,

SHES OPEL ASTER 1.8 BENZIN+PLIN RKS ME KLIM E RUJTUM

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:18 ,

Seat ibiza Fr

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:09 ,

Smart

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:08 ,

Per pjes audi A3 1.8 turbo benzin

11 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj benzin | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • benzin në kategorinë Vetura | Škoda | Octavia
  • benzin në kategorinë Vetura | Jaguar
  • Benzin në kategorinë Vetura | Citroën | Nemo
  • Benzin në kategorinë Vetura | Opel | Astra
  • Benzin në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 190
  • Benzin në kategorinë Vetura | Peugeot | 406
  • Benzin në kategorinë Vetura | Fiat | Punto
  • Benzin në kategorinë Vetura | Opel | Meriva
  • Benzin në kategorinë Vetura | Saab | 9-3
  • benzin në kategorinë Makina

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione