Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

BMW X5 - Shpallje për shitje të veturave të reja dhe të përdorura

BMW , 2399
VW Volkswagen , 1148
Audi , 366
Opel , 281
Ford , 92
Peugeot , 76
Renault , 69
Citroën , 64
Fiat , 62
Seat , 31
Škoda , 26
Alfa Romeo , 18
Jeep , 17
Land Rover , 16
Hyundai , 16
Nissan , 14
Volvo , 14
Toyota , 13
Mitsubishi , 13
Mazda , 10
Smart , 10
Chrysler , 9
Kia , 9
MINI , 8
Dodge , 7
Lancia , 7
Acura , 6
Rover , 6
Honda , 6
Daihatsu , 6
Suzuki , 5
Bentley , 4
Jaguar , 3
Subaru , 3
Chevrolet , 3
Porsche , 3
Dacia , 2
Ssangyong , 2
Pontiac , 2
Daewoo , 2
MG , 2
KTM , 2
Isuzu , 1
DeTomaso , 1
Zastava , 1
Hummer , 1
Cadillac , 1
Wiesmann , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Artega , 1
Aixam , 1
Ferrari , 1

Një BMW X5 që i përshtatet nevojave tuaja mund të jetë i vështirë për tu gjetur. Kjo është arsyeja pse MerrJep ka krijuar një kategori për vetura BMW X5 ku përdoruesit listojnë për shitje vetura me çmime të përballueshme.

Në këtë kategori ju mund të gjeni modele të ndryshme të serisë X përfshirë BMW X5 3.0, BMW X5 30D, BMW X5 E70, BMW X5 M50D, BMW X5 E53 dhe modele tjera veturash të viteve të ndryshme.

20 Sht 12:46
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 15:42
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Mercedes E 300

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 15:42
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania Vetura me Qera +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:41
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 €

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Sht 12:46
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 12:32 Vetura , Prishtinë

BMW 520i M- PAKET FULL I DOGANUAR 2013

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:32 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA D FACE LIFT 166.000 KM I DOGANUAR 2014

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:32 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 6 1.6 TDI I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:32 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI I DOGANUAR 2013

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:32 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 E-HDI AUTOMATIK RKS 2011

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:32 Vetura , Prishtinë

SKODA FABIA FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

8 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 Vetura , Prishtinë

VW POLO FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 2015

7 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 Vetura , Prishtinë

CITROEN C4 1.6 E-HDI 141.000KM I DOGANUAR 2013

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:31 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2019

15 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:10 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:10 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:10 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:09 Vetura , Prishtinë

Blej vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:33 Vetura , Viti

BMW X5 40 D 3.0 Diesel 306 PS 2012 Automatik me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:30 Vetura , Viti

BMW X5 30 D viti 2013 Automatik-Steptronic me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:27 Vetura , Pejë

Opel Zafira 1.8 Benxin viti 2001 RKS 4 Muaj

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:27 Vetura , Pejë

Golf 1.9 TDI

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:16 Vetura , Vushtrri

Shitet Toka

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:57 Vetura , Gjilan

I Shitur Nga Topanica

2 380 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:28 Vetura , Pejë

BMW X5 3.0 D XDRIVE 2010

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:28 Vetura , Prishtinë

BMW 530d xDrive M-Package (Facelift) viti 2014

27 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:56 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

11 700 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 16:48 Vetura , Vushtrri

BMW X5 30D XDRIVE AUTOMATIK 8G 7 ULESE

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:48 Vetura , Vushtrri

BMW X5 30D XDRIVE AUTOMATIK 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:48 Vetura , Vushtrri

GOLF 7 1.6 MANUAL - RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:39 Vetura , Fushë Kosovë

Tiguan 2.0Tdi R-Line Automatik DSG 4motion RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:39 Vetura , Fushë Kosovë

Audi Q2 Facelift 2016 Gjendje perfekte RKS

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 16:35 Vetura , Prishtinë

Shitet Citroen Nemo 1.4 hdi

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:26 Vetura , Prishtinë

Blejm Polo

Dje 16:25 Shitorja Vetura , Prizren

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 16:24 Vetura , Fushë Kosovë

BMW X5 F15 xDrive40d

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 €

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 16:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Vetura me Qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 16:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 16:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 16:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 Euro

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 16:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania Vetura me Qera +38345880888

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 16:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 €

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 16:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 cmimi nga 19.99 E

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:24 Vetura , Ferizaj

Škoda Octavia 1.6 TDI 2013 Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 Euro

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 16:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 16:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania Vetura me Qera +38345880888

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 16:23 Shitorja Vetura , Prizren

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 16:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:23 Shitorja Vetura , Pejë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 16:18 Vetura , Prishtinë

Opel Astra J 1.7-CDTI(Dizell)-viti 2013-RKS 1-vit

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:14 Shitorja Vetura , Prishtinë

BMW X5 3.5 D 2015 XDRIVE

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:10 Vetura , Viti

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 16:07 Vetura , Prishtinë

CITROEN DS4 1.6 e-HDI Viti 2015 me Dogane

7 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Nëse jeni në treg për një veturë BMW X5 dhe dëshironi të bëni zgjedhjen tuaj pa shumë mund atëherë ju tashmë jeni në vendin e duhur! Ne kursejmë kohën tuaj dhe bëjmë të mundur të zgjidhni veturën ideale për ju pa humbur kohë, vetëm duke shfletuar faqen tonë!


BMW X5 në shitje


BMW X5 është seria më e kërkuar e automjeteve sportive. Me një motor të fuqishëm V8, ju do të keni fuqinë dhe shpejtësinë që ju nevojiten për të arritur në destinacionin tuaj.

Interieri i kësaj makine është thjeshtë mbresëlënës Kjo makinë ka hapësirë ​​të mjaftueshme që pasagjerët të ulen rehat pa u ndjerë të ngushtë dhe jo komod.

Modelet që kjo seri përfshinë tashmë mund t'i gjeni edhe në MerrJep. Mjafton të shfletoni në kategorinë "BMW X5" dhe do të gjeni modelet më të njohura të kësaj serie si BMW X5 45E, BMW X5 4x4, BMW X5 M Paket dhe modele tjera të BMW X5 në shitje.


Si të kërkoni shpallje për BMW X5?


MerrJep.com ka mijëra shpallje të postuara për BMW X5 në shitje në web. Në këtë kategori ju mund të gjeni mijëra shpallje për vetura të serisë X të cilat mund të ju vështirësojnë gjetjen e veturës që plotëson kërkesat dhe nevojat tuaja personale. Për këtë arsye, ne ju rekomandojmë të përdorni filtrat e posaçshëm për kërkim të vetura përfshirë çmimin, vitin e prodhimit, kilometrazhën, transmetuesin dhe targat.

Kërkimin mund ta bëni gjithashtu edhe duke selektuar kutinë "shitet" për të parë shpallje të postuara për shitje të veturave apo të shkruani në kutinë e kërkimit "bmw x5", "bmw x5 2009" apo fraza të tjera kërkimi që përfshijnë modelin e veturës.


Filtrimi i shpalljeve në këtë mënyrë do të ju ndihmojë të shihni shpallje vetëm në bazë të kërkesave tuaja dhe që i përshtaten karakteristikave tuaja të kërkimit.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione