bmwx5 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

BMW , 14
Opel , 5
Audi , 2
Bugatti , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bmwx5 ,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj bmwx5 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 12:27 ,

RENT A CAR

20 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Maj 03:48 ,

Rent a car

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Mar 19:28 ,

Bmw 318 E36

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Mar 22:37 ,

BMW X5, DIZEL, 2003

6 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Shk 01:02 ,

Bmw 525 Tds

18 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Shk 12:49 ,

VW Passat 3C

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Jan 18:26 ,

opel

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 00:05 ,

Mercedes e200

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 17:16 ,

Shitet VW Passat 2.0 TDI, Automatik DSG.

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 00:14 ,

Opell

550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
30 Pri 21:32 ,

Bmw

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 18:30 ,

Opell vekter

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 19:48 ,

Kombi

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Mar 21:08 ,

Touran

Viti: 2015
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Mar 09:40 ,

Shitet iveco kombi

4 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Mar 02:09 ,

Opel vekter

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 21:06 ,

Golf 2

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 12:09 ,

Opel vekter

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Jan 12:16 ,

Audi 80

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Korr 08:33 ,

Shes

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 10:03 ,

Bmwx5

8 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Gush 16:45 ,

Bmw x5 e para dor Mpaket 22zoll

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Jan 15:56 ,

shes mercedes e270,D ose ndroj me BMWx5

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 12:06 ,

Audi TT full ekstra boj ndrrim

5 999 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 12:06 ,

BMW x5

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Qer 22:34 ,

BMWx5

4 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Jan 20:26 ,

Shitet xhipi BMW X5

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 20:16 ,

BMW x5

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 16:07 ,

Mercedes

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 09:41 ,

BMW 730D

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 20:59 ,

Bmw.X5

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 12:06 ,

Bmwx5

8 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bmwx5 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione