Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bora 4motion | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Ford , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bora 4motion,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj bora 4motion Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:44 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 2.0 BiTDI 239ps 4MOTION

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 17:48 Vetura , Prishtinë

VW TIGUAN 2.0 TDI - DSG 4MOTION - 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 20:33 Vetura , Gjilan

Shitet Ww Bora

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Shk 14:37 Vetura , Gjilan

Vw bora 1.9 4motion

4 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Maj 22:19 Vetura , Ferizaj

Vw Toaureg 3.0tdi 4Motion FullOpsione 2012

15 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Pri 16:20 Vetura , Fushë Kosovë

Vw Bora

3 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 21:02 Vetura , Fushë Kosovë

pikap ford

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 13:56 Vetura , Gjilan

golf 2 gti

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 18:44 Vetura , Prishtinë

Shitet VW Bora 2003 110kw 150ps 4motion

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Gush 13:30 Vetura , Ferizaj

golf 2 gti

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Tet 18:21 Vetura , Gjakovë

VW Bora 1.9 TDI 4Motion

5 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 23:30 Vetura , Prizren

Passat RLine 4Motion

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 14:30 Vetura , Prishtinë

Shitët T5 4x4

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Dhj 20:30 Vetura , Prishtinë

vetura ne shitje pasat 2011

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Dhj 17:40 Vetura , Ferizaj

VW Bora 1.9TDI 130PS 4Motion Prej Svicre

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 21:16 Vetura , Ferizaj

VW BORA 1.9 TDI (DI) te kuqe 4motion

2 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 22:44 Vetura , Prishtinë

VW Bora

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 17:30 Vetura , Malishevë

W Bora Shitet

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 12:28 Vetura , Gjakovë

U Shit U Shit Flm Merr e Jep

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Sht 22:33 Vetura , Prizren

Vw bora ne gjendje shum te regullt

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 15:33 Vetura , Ferizaj

VW Volkswagen - BORA 1.9 TDI 4motion

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 17:33 Vetura , Gjilan

shitet vetura

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 14:49 Vetura , Therandë

VW BORA 4X4 TDI -01

5 400 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bora 4motion | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Bora 4motion Bora 4motion benzin

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione