citroen c5 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Citroën , 551
BMW , 23
Peugeot , 21
Audi , 20
Opel , 12
Renault , 10
Škoda , 8
Seat , 6
Fiat , 5
Ford , 4
Hyundai , 4
Chevrolet , 3
Smart , 3
Porsche , 2
Toyota , 2
Volvo , 2
Aixam , 1
Daihatsu , 1
Jaguar , 1
Kia , 1
Lancia , 1
MG , 1
MINI , 1
Sot 00:29 ,

Shitet Citroen C5

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:56 ,

AUDI Q3 Quattro ���� ����

18 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:56 ,

Shes Golf 6 + PLUS DSG 2.0 TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:56 ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik Sline

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:45 ,

Audi A3 1.8 160PS - RKS (Shkurt 2021)

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:08 ,

Renault Twingo 1.2, Viti 2002, Klime, ABS

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:03 ,

Citroen c5

4 099 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:20 ,

2015-MERCEDES-BENZCLA250-BlackEdition-Full90.000Km

28 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 21:19 ,

Shes Veturen Peugeot 1007 diesel 1.4 hdi RKS Full

3 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:17 ,

Shes-Veturen-Peugeot-206+PLUS-diesel1.4hdiRKS-Full

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:10 ,

Vw CADDY 2.0 SDI,RKS 10 MUAJ, VITI 2009

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:34 ,

citroen c5

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:57 ,

VW GOLF 6 GTD DSG AUTOMATIK FULL I DOGANUAR 2012

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:23 ,

Shitet Mercedes ML 270 CDI

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:21 ,

ŠKODA SUPER B 1.6 TDI, 6 Shpejtësi, RKS

6 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:20 ,

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI, i rexhistruar RKS

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:54 ,

Mercedes E220 avantgarde

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:16 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:15 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:15 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:14 ,

VW CADDY MAXI 2011 ME KLIMË

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:12 ,

VW CADDY 2.0 SDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:11 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:31 ,

Shitet CITROEN C5

6 500 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:12 ,

AUTO24h BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT RKS CH DE

8 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:11 ,

Citroën C5 2.0

5 100 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:05 ,

Shes Citroen 2.0 dizell

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:46 ,

Citroen C3 1.6 HDI 2010 RKS 1 VIT

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 08:45 ,

Citroen C3 1.4 HDI 2013 me Dogane

5 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:21 ,

Citroen c5 URGJENT

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 08:20 ,

Shitet URGJENT CITROENI

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 08:19 Shitorja ,

Peugeot 207 1.6 Hdi Viti 2011 Me dogan

4 799 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999


Në fillim