Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

combo | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 2053
Citroën , 25
Audi , 22
BMW , 18
Peugeot , 18
Ford , 15
Renault , 14
Fiat , 11
Škoda , 4
Acura , 3
Nissan , 3
Volvo , 3
Alpina , 2
Kia , 2
Toyota , 2
Chevrolet , 1
Chrysler , 1
Daewoo , 1
Hyundai , 1
Isuzu , 1
Jeep , 1
MINI , 1
Porsche , 1
Rover , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe combo,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj combo Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:44 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar, 2250 € ,

2 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:43 ,

Caddy 1.9 TDI ME KLIM ME DOGAN

3 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:29 ,

Golf 2

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:52 ,

Golf 5 viti 2004 1.9tdi rks deri nentor 2022

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:52 ,

Volvo xc60 automatik 2.4 dizel rks 6 muj

10 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:21 ,

Opel combo

600 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:09 ,

SHITET BICIKLETA MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:57 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , 2250 €

2 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:21 ,

����VW Caddy 1.9SDI 2002����

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:15 ,

����Seat Inca 1.9SDI����

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:02 ,

CITROEN C4 1.6 E-hdi AUTOMATIK 103.000KM I DOGANUAR 2014

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:36 ,

CADDY 1.9 SDI ME DOGANE 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:36 ,

PIKAP CADDY 2.0 SDI 2005

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:36 ,

CADDY 1.9 SDI ME DOGANE 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:36 ,

BERLINGO 1.9d KLIME 10 MUJ REGJISTRIM

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:36 ,

CADDY 1.9 SDI 2002 ME DOGANE

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:36 ,

CADDY 2.0 SDI 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:36 ,

CADDY 2.0 SDI I DOGANUAR 2005

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:27 ,

Caddy 1.9 TDI 77kw viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:55 ,

044932597

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:55 ,

Opell Combo 1.7 DTI

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:54 ,

Opel Combo 1.7 DTI

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:49 ,

Opel Combo 1.7 CDTI

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:07 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:06 ,

Blejm vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:06 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:06 ,

Blejm passat te aksidentuar

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:06 ,

Blejm audi te aksidentuara

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:35 ,

*WW CADY 2.0 DIZELL RKS 1 VJET KLIM ETJ 044870990

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:35 ,

Shes mercedes kufomash ne gjendje te rregullt 049286167

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:26 ,

CADY 1.9TDI INFO 044280873 nrrim nese na komvenon

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:12 ,

Shes Opel Combo 1.7DTI Rks 5 Muj Viti 2005

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:17 ,

Shitje - Blerje / Ndrrime " AUTO NOKi " BERIVOJCE

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:02 ,

Kemi pjes per Opel Combo 1.7 Disel

11 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:27 ,

VW LT35 2.5 TDI DUPELLKABIN ME DOGAN 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:27 ,

Mercedes Sprinter 213 CDI ME DOGAN 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:27 ,

VW T5 MAXI 1.9 TDI FRIGO ME DOGAN 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:27 ,

VW CRAFTER 2.0 BI-TDI FRIGO-29 ME DOGAN 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:27 ,

VW CRAFTER XXL 2.0 BI-TDI ME DOGAN 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:19 ,

Shitet kamjoneta 2.8 dti targa te huaja me dogan

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:19 ,

Shitet caddy 1.9 tdi me dogan pagume maxi

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:14 ,

Shitet vw crafter 2.0 tdi targa te huja me dogan 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:58 ,

Shitet BMW 420D

21 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:57 ,

⚽️ Kombi T4 Maxi me 5 ulse 97⚽️

2 750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj combo | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Combo në kategorinë Vetura | Citroën
  • Combo në kategorinë Vetura | Opel | Combo
  • Combo në kategorinë Vetura | Toyota | Hilux
  • Combo në kategorinë Vetura | Opel | Campo
  • Combo në kategorinë Makina
  • combo në kategorinë Vetura | Citroën | Berlingo
  • combo në kategorinë Vetura | Renault
  • Combo në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Caddy
  • Combo në kategorinë Makina të dëmtuara (për pjesë)
  • Combo në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione