Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

crysler | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Chrysler , 48
Audi , 1
Citroën , 1
Rover , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe crysler,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj crysler Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Shk 09:08 Vetura , Viti

Crysler Daimler

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 23:31 Vetura , Gjilan

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 12:45 Vetura , Gjakovë

Crysler sebring 2.0 tdi regjis.2 muj

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 12:37 Vetura , Artanë

Crysler sebring 2.0 tdi regjis.i skaduar

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 12:31 Vetura , Fushë Kosovë

Crysler sebring 2.0 tdi motorr vw fabrikisht rks i ka dal

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Sht 00:53 Vetura , Prishtinë

Shitet Crysler 2.2 disel

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Gush 17:28 Vetura , Prizren

Crysler PT cruiser 2.2 CRD

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 17:52 Vetura , Skenderaj

Crysler

65 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Korr 07:40 Vetura , Drenas

Old timer crysler Leborna cabriolet full opcion

12 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Maj 12:49 Vetura , Prishtinë

Crysler 2.0 ndrrim i mundshem perfekt

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 22:51 Vetura , Gjilan

Crysler

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Dhj 23:55 Vetura , Dardanë

Shitet Crysler Crossfire

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Sht 21:50 Vetura , Prishtinë

crysler pt

30 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Mar 10:56 Vetura , Pejë

Kraisler

1 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 12:27 Vetura , Prishtinë

Crysler pt dizel urgjent

900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Dhj 18:38 Vetura , Prishtinë

pjes per rover75 edhe crysler pt

30 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Dhj 17:40 Vetura , Gjilan

Speed Garage

20 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
23 Qer 14:57 Vetura , Prishtinë

Shes crysler pt

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 16:24 Vetura , Lipjan

Crysler Voyager 2.5.dizel Per pjese

950 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Shk 17:23 Vetura , Prizren

Crysler 2.0 benxin

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Jan 10:43 Vetura , Prizren

fellne 18

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Tet 21:51 Vetura , Leposaviq

Crysler

6 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Korr 18:20 Vetura , Prizren

Shitet crysler pt

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 00:22 Vetura , Vushtrri

shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 21:28 Vetura , Therandë

Shitet vetura

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Shk 17:59 Vetura , Prizren

Shes Crysler Voyager

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Jan 09:25 Vetura , Gjilan

Crysler pt cruiser

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 17:09 Vetura , Dardanë

Crysler Pt

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Dhj 21:33 Vetura , Vushtrri

Shes Veturen Crysler Urgjent

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Tet 17:55 Vetura , Gjilan

Chrysler

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 22:41 Vetura , Gjilan

Crysler

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Tet 20:18 Vetura , Gjilan

Chrysler

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Gush 03:48 Vetura , Malishevë

Shitet Crysler 1500€

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 14:27 Vetura , Ferizaj

Chrysler Stratus benzin

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Korr 12:57 Vetura , Prishtinë

Crysler 2.2 dizell

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Qer 23:44 Vetura , Prishtinë

Nderroj Crysler Cruiser PT 2,4 benz,vitit 2001

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Maj 14:24 Vetura , Lipjan

CRYSLER PT 2.0B full

2 900 EUR

08 Mar 01:01 Vetura , Deçan

Shitet urgjent

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Dhj 16:41 Vetura , Pejë

Crysler

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 17:01 Vetura , Prishtinë

Shes citroen berlingo 1.9 dizel

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Nën 02:04 Vetura , Gjakovë

Shitet crysler 2.0

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Sht 16:54 Vetura , Viti

Crysler sebring 2.7

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Gush 21:58 Vetura , Prishtinë

CRYSLER PACIFIKA

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Gush 21:50 Vetura , Prizren

CRYSLER PACIFIKA

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Gush 21:38 Vetura , Prishtinë

Krysler PT 2001 2,5 benz

Viti: 2001
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
07 Gush 13:34 Vetura , Prizren

Shitet vetura crysler voyager 2.5 TDI

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 14:08 Vetura , Prizren

Shitet crysler

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 18:40 Vetura , Lipjan

Crysler stratus

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 21:19 Vetura , Lipjan

Crysler stratus

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 19:34 Vetura , Prizren

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj crysler | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Crysler në kategorinë Vetura | Mazda
  • crysler në kategorinë Vetura | Hummer
  • Crysler në kategorinë Makina
  • Crysler 300 C në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat CC | Passat
  • crysler në kategorinë Vetura | Porsche
  • Crysler në kategorinë Vetura | Chrysler
  • crysler në kategorinë Pjesë rezerve
  • Crysler 300 në kategorinë Vetura
  • crysler në kategorinë Vetura | Citroën
  • crysler në kategorinë Makina të dëmtuara (për pjesë)

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione