dacia duster | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Dacia , 25
Audi , 1
Fiat , 1
Ford , 1
Nissan , 1
Renault , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dacia duster,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj dacia duster Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 12:39 ,

Dacia Duster 4X4

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 21:56 ,

Fiat Bravo 1.6 jtd 6 shpejtesi 2008

4 290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 21:56 ,

Renault Megane 1.6 benzin 94000km RKS

4 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
10 Qer 09:42 ,

Dacia Duster 1.5 4x4

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Maj 21:20 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Maj 17:24 ,

Shesim Bandash Per Vetura

555 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Maj 00:29 ,

dacia duster

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Maj 01:11 ,

Mercedes-Benz ML 350 Blutec 4matic edition1

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Pri 15:41 ,

VW Touran 2.0tdi DSG

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 14:17 ,

VW POLO 1.2B

2 990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 02:22 ,

Shitet Audi A3 S-line

14 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 21:07 ,

Dacia Duster

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Shk 22:24 ,

Suzuki Ignis 1.2 benzin 2017

7 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
16 Shk 07:10 ,

Sprinter 416

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Shk 18:58 ,

Dacia Duster

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
28 Jan 09:49 ,

U Shit Dacia Duster 2016 15,000 FLM MERRJEP

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Jan 21:16 ,

Shitet Dacia Duster 1.5 diesel 2015 U SHIT

6 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
12 Dhj 01:01 ,

Mercedes-Benz ML350cdi AMG

25 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 22:19 ,

Shitet Dacia Duster 1.5 4×4 me 6 shpejtsi

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Korr 10:19 ,

Shitet Dacia Duster 1.5 diesel 4x4

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
16 Korr 10:40 ,

Dacia Duster

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
16 Korr 10:16 ,

Shitet pa mundesi nderrimi

8 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Qer 22:18 ,

Nissan juke 1.6b 70000 km automatik

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
27 Maj 21:02 ,

pikap ford

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Mar 19:17 ,

Dacia Duster 2015

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
16 Mar 00:55 ,

SHes Dacia Duster e Ardhur Nga CH��������

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Shk 21:00 ,

SHES DACIA DUSTER 1.5 dci 4•4

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Shk 10:06 ,

Shitet Dacia Duster 1.5 4x4 me 6 shpejtesi

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Shk 16:01 ,

Dacia duster

7 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Dhj 13:56 ,

golf 2 gti

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 22:57 ,

Shitet Urgjent Dacia Duster

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
08 Tet 11:15 ,

Dacia Duster 1.5 Disel

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
23 Gush 16:34 ,

SHITET DACIA-DUSTER

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Gush 14:21 ,

Dacia duster 4x4

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Gush 13:30 ,

golf 2 gti

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Tet 19:23 ,

Vetura Dacia Duster

13 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Qer 22:23 ,

Dacia duster

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Pri 18:04 ,

SHITET/NDEROHET DACIA DUSTER 1.5 D/2017

14 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Sht 09:47 ,

Shes urgjent Dacia Duster i ri 2014

10 890 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Sht 13:19 ,

Dacia Duster

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Mar 14:45 ,

Dacia -12

10 500 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj dacia duster | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione