dacia logan | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Dacia , 79
Renault , 3
Audi , 1
Nissan , 1
Opel , 1
Suzuki , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dacia logan,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj dacia logan Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:18 ,

Volkswagen Tiguan 2.0 tdi DSG 4Motion

Histora e veturës

9 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 11:05 ,

Volvo V60 D5 4x4 2.4 i sapo doganuar

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 15:00 ,

Dacia logan

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Sht 00:26 ,

Shitet ose ndrrohet vetura dacia logan

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Sht 20:52 ,

Shitet ose ndrrohet vetura dacia logan

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Sht 19:31 ,

Mercedes-Benz GL 320 4matic

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gush 13:10 ,

Dacia Logan 1.9Dizell 2006

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Gush 15:12 ,

Shitet dacia dizel

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Qer 10:43 ,

Shitet Dacia Logan Pick Up

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 19:57 ,

Shitet vetura Dacia Logan

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 15:41 ,

VW Touran 2.0tdi DSG

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 14:17 ,

VW POLO 1.2B

Histora e veturës

2 990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 02:22 ,

Shitet Audi A3 S-line

Histora e veturës

14 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 12:55 ,

Shitet Dacia

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Mar 10:39 ,

SHES DACIA LOGAN 1.9 DISEL RKS 10 MUJ

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 11:27 ,

Shes Dacia Logan

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Shk 22:24 ,

Suzuki Ignis 1.2 benzin 2017

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
16 Shk 07:10 ,

Sprinter 416

Histora e veturës

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Shk 11:59 ,

Dacia Logan 2010 viti prodhimit dizel 1.5

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Dhj 16:06 ,

I SHITUR - AUTO SALLONI GAGI

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 07:44 ,

dacia logan

Histora e veturës

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Dhj 08:52 ,

Dacia Lugan 1.5 dci Viti 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Dhj 01:01 ,

Mercedes-Benz ML350cdi AMG

Histora e veturës

25 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 20:47 ,

Shitet Dacia Logan Pick-up 1.6

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Nën 13:09 ,

dacia logan

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Nën 14:12 ,

Shitet bej ndrim Dacia Logan 1.5 dizell 10muj rks

Histora e veturës

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Tet 09:24 ,

Dacia logan 1.5 dizel viti prodhimit 2010

Histora e veturës

2 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Tet 20:53 ,

Shitet Dacia logan 1.4 Mpi

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 20:30 ,

Dacia Logan dizel

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 09:17 ,

Dacia Logan 2006 shitet

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Korr 16:52 ,

shes dacia logan 1.5 dci vp 2010

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Qer 22:18 ,

Nissan juke 1.6b 70000 km automatik

Histora e veturës

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
08 Qer 22:34 ,

Dacia Logan Pikap U SHITT!!!

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 22:26 ,

Dacia Logan Pikap U SHITT!!!

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 22:26 ,

Dacia Logan Pikap U SHITT!!!

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 17:02 ,

U Shit Flm MerrJep

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 18:15 ,

Dacia Logan 1.5 DCI

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Pri 19:31 ,

Dacia Logan

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 16:11 ,

Fellga per MERCEDES .VW PASAT Golf etj.urgjend

Histora e veturës

45 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Mar 10:58 ,

Dacia logan 1.5 dizell

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Shk 18:03 ,

Dacia 1.5 nafte 7 vendesh

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Jan 17:07 ,

Dacia Logan 1.4 MPI 2005

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Jan 20:40 ,

Dacia logan 1.5 dizell

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 17:46 ,

ESHTË SHITUR Dacia Logan 1.6 (2010) Benzin

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Dhj 16:17 ,

Dacia Logan Pich-Up

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 18:56 ,

Dacia

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj dacia logan | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione