Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

fellne per opell | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 116
Audi , 10
Acura , 2
BMW , 1
Suzuki , 1
Citroën , 1
Rover , 1
Ford , 1
Renault , 1
Aixam , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fellne per opell,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj fellne per opell Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:38 Vetura , Fushë Kosovë

opell zafira OPC 2.2 DTI VP 2004 Rks 23/01/2024

3 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:32 Vetura , Prishtinë

Shes ndrroj opel antara 2012 cmimi 8500

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:27 Vetura , Prizren

Shes ose ndrroj audi b4 dizell gjendje shum t mir

1 350 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:22 Vetura , Prizren

Shes Motorra spirale per kamjona.Gjipa etj

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:22 Vetura , Prizren

Tapacira.per..golf.2.jeta 4.copa.

5 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:20 Vetura , Prizren

Bateri ,(100 amper ) gjendje perfekte (50 €)

50 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:19 Vetura , Prizren

Fellne ( R16 )per Gollf 4 pollo audi.a3 bora seat etj

165 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:08 Vetura , Prizren

Shes.Motorra.Dizell 1.6 1.9 2.4 vw audi etj

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 20:16 Vetura , Gjilan

Fellne me goma

20 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 21:29 Vetura , Prizren

Jan shit

10 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 12:01 Vetura , Gjilan

Opell Vekter

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Shk 12:01 Vetura , Gjilan

Opell Vekter

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Shk 20:46 Vetura , Gjilan

Opell Vekter

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Shk 18:51 Vetura , Prizren

blej vetura komba veq [ vw ] [ audi ] [ mercedes ]

500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Dhj 19:30 Vetura , Prishtinë

Astra

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Dhj 12:14 Vetura , Prizren

U shit . Ushit e gzoft pronari i ri

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Dhj 02:42 Vetura , Prizren

Goma. 4.copa..M+S (195 50.R15 ) 10 € copa

10 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Nën 20:15 Vetura , Prizren

Jan shit flm

80 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Nën 09:01 Vetura , Therandë

Opell Zafira

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 01:05 Vetura , Fushë Kosovë

shes opell zafira 2.0 DTI VP 2002 Rks 16/06/2023

3 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 11:06 Vetura , Prizren

Fellne R 16 .me.5.shtrafa.per audi vw etj

130 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Sht 11:52 Vetura , Prizren

U shit . Ushit e gzoft pronari i ri

1 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Sht 23:04 Vetura , Klinë

U shit . Ushit e gzoft pronari i ri

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Sht 21:35 Vetura , Fushë Kosovë

shes opell zafira 2.0 DTI VP 2002 Rks 06 2023

3 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 22:13 Vetura , Fushë Kosovë

shes opell zafira 2.0 DTI VP 2002 Rks 06 2023

3 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Gush 11:36 Vetura , Prizren

Goma. 4.copa..M+S (195 50.R15 ) 10 € copa

10 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Gush 00:49 Vetura , Prizren

Goma. M+S ( 195.50.R15 ) 4 copa shum t mira

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Korr 14:30 Vetura , Drenas

Shitet opell astera

2 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Korr 21:12 Vetura , Drenas

OPELL ASTRA 1.7 DTI E DOGANUAR����

3 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Qer 18:56 Vetura , Lipjan

Shitet opell zafira

22 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 08:38 Vetura , Therandë

Fellne per vetura 14she 5shtrafa

1 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Maj 15:53 Vetura , Mitrovicë

Shes opell vectren 1.8 benzin GAS VP 1998

2 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Pri 23:03 Vetura , Vushtrri

Fellne

320 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Pri 22:19 Vetura , Prizren

Radijon..me.. DVD..USB..AUX..QIP ..Bluetooth..

75 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 16:07 Vetura , Prizren

Jan shit flm

95 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 13:33 Vetura , Gjilan

Opel Meriva 1.7 ����

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 00:48 Vetura , Ferizaj

Shes opell astra G 2.0 Dti rks perfect gjendje

3 300 EUR

16 Shk 15:44 Vetura , Gjilan

Motorr te opel omegav

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Shk 22:28 Vetura , Ferizaj

Shes Ose Ndrroj Fellne Me Vetur

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 08:28 Vetura , Prizren

Blej.vetura.me dogan.pa dogan.(vw)(audi)(mercedes)

500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 09:15 Vetura , Prizren

U SHITEN. SHUM SHUN FLM MERR JEP

130 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Dhj 09:12 Vetura , Prizren

U shit

650 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 09:10 Vetura , Prizren

U shiten

120 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 09:05 Vetura , Prizren

Jan shit

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 09:02 Vetura , Prizren

Jan shit

50 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 09:00 Vetura , Prizren

Jan shit flm merrjepe

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 08:56 Vetura , Prizren

U shit flm

800 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 08:49 Vetura , Prizren

Jan shit

50 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 08:48 Vetura , Prizren

U shit

40 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fellne per opell | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione