fellne per golf 4 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1180
Opel , 59
Audi , 50
BMW , 38
Ford , 19
Fiat , 14
Peugeot , 14
Renault , 10
Škoda , 8
Acura , 8
Seat , 6
Citroën , 4
Rover , 4
Aixam , 4
Alpina , 3
MINI , 2
Volvo , 2
Mazda , 1
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Bugatti , 1
Saab , 1
Smart , 1
Daewoo , 1
Jeep , 1
Ferrari , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fellne per golf 4,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj fellne per golf 4 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:46
Linku:
,

Shes pikap vw cady 2.0sdi ne gjendje perfecte rks

Histora e veturës

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:40
Linku:
,

VW Caddy 1.9 tdi rks 4 muj ne gjendje perfecte

Histora e veturës

3 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:42
Linku:
,

Shes pikapin pezho biper 1.4 hdi 2011

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:45
Linku:
,

Shes pikap opel combo 1.3 cdti rks i skaduar

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 14:14 ,

Golf 7 2.0 TDI V.p2014 Rks I Doganum I Zvicres

Histora e veturës

9 450 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:55 ,

VW GOLF 6 PLUS 1.6 TDI I DOGANUAR 2013

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:55 ,

VW GOLF 6 1.6 TDI I DOGANUAR 5 DYER 2012

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:55 ,

OPEL MERIVA 1.3 CDTI 167.000 KM I DOGANUAR 2012

Histora e veturës

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:55 ,

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 HDI I DOGANUAR 2013

Histora e veturës

5 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:55 ,

OPEL MERIVA 1.3 CDTI I DOGANUAR 2012

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:55 ,

PEUGEOT 508 2.0 HDI HYBRID AUTOMATIK FULL I DOGANUAR 2013

Histora e veturës

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:55 ,

VW POLO FACE LIFT 1.4 TDI I DOGANUAR 5 DYER 2017

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:55 ,

OPEL ZAFIRA 2.0 CDTI AUTOMATIK 7ULSE I DOGANUAR 2013

Histora e veturës

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:55 ,

VW GOLF 6 PLUS 1.6 TDI I DOGANUAR 2013

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:55 ,

OPEL ZAFIRA 2.0 CDTI AUTOMATIK PANORAM RKS 2013

Histora e veturës

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:46 ,

Shes pikap vw cady 2.0sdi ne gjendje perfecte rks

Histora e veturës

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:45 ,

Shes pikap opel combo 1.3 cdti rks i skaduar

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:42 ,

Shes pikapin pezho biper 1.4 hdi 2011

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:40 ,

VW Caddy 1.9 tdi rks 4 muj ne gjendje perfecte

Histora e veturës

3 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:51 ,

Golf 4 1.9 TDI

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:19 ,

MERCEDES B-CLASS 180 - 2.0 DIESEL - RKS

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:18 ,

GOLF 7 2014 - 1.6 BLUE MOTION - FULL EXTRA

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:18 ,

OPEL CORSA - D 1.3 DIESEL RKS - 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:09 ,

Shitet.Shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

Histora e veturës

87 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:01 ,

Golf 6 2.0 TDI extra i ruajtur

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:59 ,

shlep auto bartje arbana 049 567 443

Histora e veturës

25 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:11 ,

Fiat Tipo 1.6 16V Multijet Lounge Viti 2016 145.000 KM

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:57 ,

Shes BMW 320d GT Sport Line me 74715km

Histora e veturës

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 07:57 ,

Kombi VW T5 2014 nga Gjermania

Histora e veturës

10 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:00 ,

VW GOLF 4 1.9TD(I) 2003 1 VIT RKS SPECIAL

Histora e veturës

4 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:47 ,

Fellne golf 4 16 ndrroj

Histora e veturës

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 12:34 ,

VW GOLF VI GTD

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:33 ,

VW GOLF VI GTD

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:52 ,

Golf 6 GTD

Histora e veturës

10 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:49 ,

Fellne GTI per Golf 4

Histora e veturës

270 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Tet 12:55 ,

Polo 2008 1.4 Diesel BLUEMOTION

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Tet 08:34 ,

Golf 4 tDI

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 22:13 ,

VW Golf 6 1.6 TDI Viti 2011 4 Motion

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 20:18 ,

Golf 7 . 5 VII 2.0 TDI Hihgline

Histora e veturës

15 999 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 13:27 ,

VW-Golf 7 -2.0 Facelift -2018 I DOGANUAR

Histora e veturës

15 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 16:18 ,

Ushitt flmmm

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Tet 12:36 ,

skoda yeti

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Tet 09:59 ,

Kry .t. motorrit. 1.9.1.6 dizell..Gollf..KOMBI t2 etj

Histora e veturës

110 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Tet 16:00 ,

Ford transit connect 1.8tdci 2012

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Tet 14:18 ,

Golf 7 viti 2016

Histora e veturës

11 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fellne per golf 4 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione