ferizaj | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 84
Opel , 77
BMW , 67
Peugeot , 53
Citroën , 51
Renault , 26
Ford , 24
Acura , 16
Fiat , 13
Nissan , 11
Seat , 6
Škoda , 6
Mazda , 4
Chrysler , 3
Suzuki , 3
Volvo , 3
Jeep , 3
Chevrolet , 3
MINI , 2
Dacia , 2
Kia , 2
Hyundai , 2
Dodge , 2
Honda , 2
Jaguar , 1
Saab , 1
Smart , 1
Aixam , 1
Bentley , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ferizaj,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj ferizaj Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 02:19
Linku:
,

vw passat 2.0TDI

14 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 13:31 ,

Audi A4 2.0 TDi 143 ps E Doganuar

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:18 ,

Mercedes Benz C220 AMG 2017����

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 13:18 ,

Ford Kuga 2.0Tdci 140 ps e doganuar...

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:09 ,

Audi A1 2.0 TDI 3x S-Line 190xxx km ( Me DOGAN )

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:09 Shitorja ,

Opel Astra 1.7 CDTI-Diesel -11

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:09 Shitorja ,

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI-Diesel Automatik -09

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:59 ,

Bmw 120d M-Pacet Cabriolet 196xxx KM me Dogan...

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:59 ,

Passat b8 2.0 TDI bluemotion ME DOGAN

13 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:58 Shitorja ,

PEUGEOT 308 SW 1.6 E-Hdi 2012

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:54 ,

Jaguar X Type 2.2 Dizell

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:54 ,

VW Golf 7 R line 2.0 tdi 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:54 ,

Fiat Punto Evo 1.3 dizel 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:54 ,

Ford Kuga 2.0 tdci 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:43 ,

Shitet Fiat Punto 1.2 benzin 16V

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:17 Shitorja ,

PEUGEOT 308 SW 1.6 Hdi 90PS

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:14 Shitorja ,

CITROEN C5 1.6 HDI 110ps

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:09 ,

TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:09 ,

VOLVO V70 2.4 BITURBO

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:09 ,

VOLVO XC 60

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:08 ,

LOLI -RENT-A -CAR DUKE FILLUAR NGA 15.00 PER 24 O

15 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:04 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:01 Shitorja ,

Audi A3 2.0 TDI-Diesel Automatik -13

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:01 Shitorja ,

Volkswagen Golf VII 2.0 TDI-Diesel Highline -13

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:00 Shitorja ,

Mercedes-Benz C200 CDI-Diesel Automatik -12

13 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:00 Shitorja ,

VW Golf VI Plus 2.0 TDI-Diesel -12

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:59 Shitorja ,

Volkswagen Golf VII Sportsvan 2.0 TDI-Diesel -16

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:59 Shitorja ,

Volkswagen Passat 2.0 TDI-Diesel Automatik -14

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:52 Shitorja ,

Volkswagen Golf VI 2.0 TDI-Diesel Automatik -12

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:51 Shitorja ,

Volkswagen Golf VI Plus 2.0 TDI-Diesel Automatik -12

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:51 Shitorja ,

Volkswagen Golf Plus 2.0 TDI-Diesel Match -12

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:50 Shitorja ,

Chevrolet Captiva 2.0 D-Diesel Automatik 4WD -11

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:50 Shitorja ,

VW Touran 2.0 TDI-Diesel Automatik 7-Ulese -11

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:50 Shitorja ,

Peugeot 308 1.6 HDI-Diesel Automatik -12

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:50 Shitorja ,

Mazda 5 2.0 Diesel 7-Ulese -11

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:49 Shitorja ,

Opel Meriva 1.7 CDTI-Diesel -11

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:49 Shitorja ,

Opel Corsa 1.3 CDTI-Diesel -14

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:49 Shitorja ,

Skoda Fabia 1.6 TDI-Diesel -12

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:48 Shitorja ,

Peugeot 308 1.6 HDI-Diesel -10

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:48 Shitorja ,

Suzuki Swift 1.3 DDIS-Diesel -10

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:48 Shitorja ,

Peugeot 107 1.0 Benzin -09

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:47 Shitorja ,

MERCEDES E 220 CDI Avantgarde

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:47 Shitorja ,

GOLF 7 2.0 TDI MANUAL

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:47 Shitorja ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI * COSMO *

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:47 Shitorja ,

BMW 320 D Diesel Steptronic

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:47 Shitorja ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:47 Shitorja ,

AUDI A3 1.6 TDI * S-Tronic *

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:46 Shitorja ,

AUDI A5 2.7 TDI * SPORTBACK *

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:46 Shitorja ,

GOLF 7 2.0 TDI Sportsvan ( DSG )

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:46 Shitorja ,

GOLF 7 2.0 GTI TSI * Performance *

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ferizaj | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione